Novo Nordisk Personel Alımı 2017

novo-nordisk-personel-alimi

Novo Nordisk Personel Alımı Yapıyor!

Novo Nordisk insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Novo Nordisk personel alımı yapıyor. Novo Nordisk iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Novo Nordisk iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Novo Nordisk eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1923 ve 1925 yıllarında kurulan iki firmanın birleşmesiyle ortaya çıkan Novo Nordisk kendi sektörünün en önemli markalarından biridir. Diyabet tedavisi alanında çağ atlatan buluşları ile dünya çapında ünü olan bir firma olan Novo Nordisk personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Novo Nordisk İnsan Kaynakları

20 yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet göstermekteyiz. Yaklaşık 250 çalışanımızla diyabet tedavisi, hemofili tedavisi ve büyüme hormonu tedavisine ihtiyaç duyan hastaların yaşamlarını iyileştirme kararlılığıyla çalışmaktayız. Merkez ofisimiz İstanbul’da olup, Ankara’da da bir bölge ofisimiz bulunmaktadır.

Novo Nordisk Türkiye olarak, insülin ve cihaz portföyümüz ile, Türkiye’de yaklaşık 700.000 diyabetliye hizmet etmekteyiz. Yaptığımız aktivitelerin %85’i diyabet, %15’i şirketin diğer biyofarmasötik ürünleri ile ilgilidir. Şirketimiz 2002 yılından beri, Novo Nordisk’in ilaç geliştirmek için yaptığı dünya çapındaki klinik çalışmaların da aktif bir parçası olmuştur.

Novo Nordisk Türkiye’de kararları ve aksiyonları, finansal sonuçlarının yanında, topluma ve çevreye olan pozitif etkisini göz önünde bulundurarak almaktayız. Bu çerçevede, Novo Nordisk Türkiye olarak Türkiye’nin önde gelen bilimsel araştırma merkezleri ile ortak ARGE projelerine destek vermekte; diyabet, hemofili ve büyüme hormonu alanları ile ilgili olarak burslar ve değişim programları sağlamaktayız.  ( Kaynak )

Novo Nordisk Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını çoğunlukla İstanbul bölgesinden yapacak olan Novo Nordisk personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyon listesini inceleyerek size uygun bir işe karar verebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Bölgesel Bilişim Sistemleri Analisti İstanbul – Avrupa
Müşteri Servis Departmanı Stajyeri İstanbul – Avrupa
Operasyon Yöneticisi İstanbul – Avrupa
Bölgesel Medikal Danışman Ankara
Satış Departmanı – İş Analisti Stajyer İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir