NT Personel Eleman Alımı 2017

nt-personel-eleman-alimi

NT Personel Alımı Yapıyor!

NT insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre NT personel alımı yapıyor. NT iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? NT iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde NT eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kırtasiye ürünleri sektöründe ülkenin ileri gelen markalarından biri olan NT personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip NT Mağazalarına nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

NT İnsan Kaynakları Politikası

NT olarak çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine yatırım yaparız. Çalışanlarımızın kariyer hedeflerini gelişim programlarımızla destekleriz. Çalışanlarımıza yeteneklerini gösterebilecekleri fırsatlar sunarken başarılı çalışanlarımızı ödüllendiririz. Sürekli gelişimin sağlanması, eşit ve adil bir yaklaşım, açık iletişim, takım çalışması ve işbirliği, çalışanlarımızın motivasyonunun sağlanması, verimliliğin artırılması insan kaynakları prensiplerimiz arasında yer alır.

İnsan Kaynakları Uygulaması

İşe Alım

NT’de işe alım, Mağazalar ve Genel Müdür olmak üzere iki ana bölüme ayrılır. Genel Müdürlük Birimlerimizin ve Mağazalarımızın personel ihtiyaçları için farklı kanallardan ilan, duyuru ve tanıtımlar yaparak; işin gereklerine en uygun adaylara ulaşılmasını sağlarız.

NT’de işe alımın ilk şartı “Güler Yüzlü” olmaktır. İş başvurusunda bulunan adaylardan bizimle güler yüzlü fotoğraflarını paylaşanlar diğer adayların her zaman bir adım önünde yer alır. Böylece personel adaylarımıza daha en başından gülümsemenin bizim için ne kadar önemli olduğu vurgulanmakta ve NT çalışanlarının “güler yüzlü bir hizmet anlayışını” benimsemeleri istenmektedir.

NT Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin bir çok bölgesinde yeni personeller arayan NT mağazaları personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan NT Mağazaları resmi insan kaynakları başvuru sayfasını ziyaret edebilirsiniz. NT Mağazalarının en çok alım yaptığı iş pozisyonlarını aşağıda derledik.

  • Mağaza Satış Danışmanı
  • Engelli Personel
  • İnsan Kaynakları Personli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir