Nurol İnşaat Staj Başvurusu 2017

Nurol İnşaat Staj Başvurusu

Nurol inşaat 1960 yılından bu yana faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biridir. Günümüz itibari ile çoklu faaliyetlerde bulunan firma kuruluş yıllarında ilk etapta ağırlıklı olarak inşaat sektöründe faaliyet göstermekteydi.

Günümüz itibari ile ise alt yapı projelerinden  endüstriyel tesis üretim yerlerine kkadar birçok işlemde faaliyet gösteren firma her geçen sene hizmet alanını daha da büyütmektedir.

Ankara merkezli kurulan firmalardan biri olan  Nurol İnşaat geniş hizmet alanına bağlı olarak yeni bireyleri bünyesine katmaktadır. Çeşitli eğitimlerden sağlayarak alt yapı personel ihtiyacını karşılayan firma bu bağlamda çeşitli stajları da bünyesinde sağlamaktadır.

Özellikle mühendislik ve meslek lisesi öğrencilerine satj imkanı tanıyan firma birçok öğrenciye kapılarını açarak Nurol inşaat staj başvurusu ile staj imkanı tanımaktadır

Nurol İnşaat Şirketinde Nasıl Staj Yapılır?

Büyük şirketler faaliyet gösterdiği birçok alanda öğrenciler başta olmak üzere birçok kişiye satj imkanı tanımaktadır. Nurol İnşaat üzerinde staj yapmak için sadece firmaya staj  başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. İster firma resmi sitesi isterse bizzat firmaya uğrayarak staj hakkında bilgi alabilir, staj başvurusunda bulunabilirsiniz.

Nurol İnşaat Hakkında

60’lı yıllardan bu yana faaliyet göstren firma birçok komplek alanda günümüz itibari ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin en büyük şirketler toluluğundan biri olan firma  büyük bir büyüme hızı  her yıl daha fazla hizmet sağlamktadır. Bu bağlamda bireyler için staj imkanı da tanıyan firma çeşitli faaliyet alanları için Nurol İnşaat stajer alımı yapmaktadır.

Nurol İnşaat Staj ilanlarını takip etmek için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir