Odeabank Personel Alımı 2018

odeabank-personel-alimi

Odeabank Personel Alımı Yapıyor!

Odeabank insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Odeabank personel alımı yapıyor. Odeabank iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Odeabank iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Odeabank eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Adını diğer bankalara oranla daha az duyduğumuz bir banka olan Odeabank 15 sene önce kurulmuş olup günümüzde ise sektördeki diğer büyük bankalarla rekabet edecek bir düzeye gelmiştir. Kurulduğu günden bu yana bankacılık alanında gösterdiği faaliyetlerle adını sıkça duyuran Odeabank personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük kurumda bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürebilirsiniz. İlanın ayrıntıları aşağıdadır;

Odeabank İnsan Kaynakları

Odeabank’lı Olmak

Günümüzde rekabetçi çalışma hayatında, mesleki gelişimin sürekliliği büyük önem taşır. Odeabank, Grup stratejisi ve iş ihtiyaçları doğrultusunda çalışanlara, şirket içi farklı kariyer imkanları sağlamak için içerden işe alım, tayin, terfi, görevlendirme ve uluslararası görevler sağlayarak çeşitli kariyer gelişim olanakları sunar.

Beceri ve yetkinlikler çerçevesinde, çalışanların gelişimlerini destekleme, potansiyellerini kişiye özel yatırımlarla ortaya çıkarmalarını sağlama ve kariyer imkanlarını zenginleştirme odağıyla kariyer yönetimi ve planlaması yapılır.

Etkin bir yetenek yönetimi stratejisiyle çalışanlara başarılı bir kariyer yolu oluşturmak için destek verilirken, aynı zamanda Odeabank’ın ilerleyen süreçlerdeki başarılarında aktif rol üstlenebilecek bireyler geleceğe hazırlanır.

Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası

Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, sektör uygulamaları baz alınarak, kurum içi adil ve şeffaf bir ödüllendirme stratejisiyle kurgulanmıştır.

Yüksek performansı teşvik etme ve başarıyı ödüllendirme odaklı bir yaklaşım ilkesiyle oluşturulan Odeabank Ücretlendirme ve Yan Haklar Politikası, piyasa dinamikleri ve kurum içi adalet göz önünde bulundurularak ihtiyaçlar çerçevesinde belli aralıklarla değerlendirilir ve gerekli durumlarda revize edilir.​

Odeabank Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin bir çok şehrinden yapan ve bu günlerde İstanbul bölgesinde personel arayan Odeabank personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de firmanın açık pozisyonlarını takip ederek Odeabank’da bir iş sahibi olabilirsiniz. Buradan kurumun insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi İstanbul – Avrupa
Direkt Satış Temsilcisi İstanbul
Kart Operasyonları Veri Giriş Memuru İstanbul – Avrupa

Diğer Bankaların Personel Alımı İlanları

Bir Cevap Yaz