Odunpazarı Belediyesi Personel Alımı 2017

Odunpazarı Belediyesi Personel Alımı

Odunpazarı Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Odunpazarı Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Odunpazarı Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Odunpazarı İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Eskişehir ilimizin ilçesi olan odunpazarı evleri ile ünlü yerimizdir. İlçemiz odunpazarı belediye başkanı Kazım Kurt tarafından yönetilmektedir. Tarihten bu yana Evliya Çelebi’nin de bulunduğu gezgin tarafından çok övülen odunpazarı evleri ilçemizin turizmde önemli yer almaktadır. Odunpazarı belediye başkanı Kasım Kurt yeni projelere imza atmasıyla odunpazarı ilçemiz günden güne gelişim göstermektedir.

Odunpazarı Belediyesi Personel Alımı

Tarihi yapılar ile ünlü olan ilçemiz odunpazarı belediyesi işçi alımı ile işsizlik oranının en aza inmesini sağlamaktadır. Belli zamanlar da iş ilanları yayınlayan odunpazarı belediyesi zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir.

Odunpazarı Belediyesinde Bulunan Birimler – Çalışma Şartları

Odunpazarı belediyesi birçok birimler ile faaliyet göstermektedir. İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Onarım birimi, Ruhsat Denetim birimi, Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Odunpazarı Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Odunpazarı belediyesi iş ilanları yayınlandığı sürede iş başvurusu yapmak isteyen personel adaylarının bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bunlar Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanlarında en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Aday Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalıdır. Detaylı olan güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal eden bir konumun olmaması Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Odunpazarı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odunpazarı belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumunda eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile iş başvuru tarihleri belli değildir. İstenen özelliklere sahip alan herkes başvuru yapabilmektedir. Odunpazarı belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.

1 Yorum
  1. 12 Temmuz 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir