Omsan Lojistik Personel Alımı 2017

omsan-lojistik-personel-alimi

Omsan Lojistik Personel Alımı Yapıyor!

Omsan Lojistik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Omsan Lojistik personel alımı yapıyor. Omsan Lojistik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Omsan Lojistik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Omsan Lojistik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1978 yıllarında temelleri atılan Omsan Lojistik bugün ülkenin önde gelen lojistik şirketlerinden birisidir. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da tanınan bir marka olan Omsan Lojistik personel alımı yapmaya devam ediyor. Firmanın faaliyet gösterdiği alanlar karayolu, denizyolu, havayolu, taşımacılığı gibi daha sayabileceğimiz alanlardır. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Omsan Lojistik İnsan Kaynakları

Şirketimizde Kariyer Yönetimi’nin önemli bir unsuru olarak yürütülen Potansiyel Yönetimi ile çalışanlarımızın kariyer yollarının belirlenmesi, şirket süreçlerinin daha verimli yönetilmesi amaçlanarak potansiyel çalışanlarımız belirlenmektedir.

Çalışanlarımızdan beklenen Potansiyel özellikleri ve potansiyel belirleme çalışmalarımız sonucunda belirlenen potansiyel çalışanlarımız; Potansiyel Eğitim programına dahil olmakta, iyileştirme projelerine katılımları sağlanmakta ve şirket içinde farklı departmanlarda rotasyon gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır.

Potansiyel Yönetimi, Terfi Yönetimi’nin önemli bir unsuru olarak görülmekte, yeterli yetkinlik ve tecrübeye sahip olan potansiyel çalışanlarımıza terfi sürecinde önemli bir öncelik sağlamaktadır.

Omsan Lojistik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin çeşitli bölgelerinden sürekli yeni eleman ihtiyacı duyabilen Omsan Lojistik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın bugünlerde açık olan pozisyonları, şoför, müşteri temsilcisi, satış temsilcisi gibi pozisyonlardır. Buradan size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Malatya Bölge Müdürü Malatya
İş Geliştirme Uzmanı İstanbul – Anadolu
Lojistik Satınalma Uzmanı İstanbul – Anadolu
Filo Yöneticisi İstanbul – Anadolu
Satış Temsilcisi Gaziantep
Dağıtım Operasyonları Yetkilisi Gaziantep
Müşteri Temsilcisi Mersin

Omsan Lojistik iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir