Ortadoğu Grup Personel Alımı 2018

Ortadoğu Grup Personel Alımı Yapıyor!

Ortadoğu Grup insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Ortadoğu Grup personel alımı yapıyor. Ortadoğu Grup iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Haberimizin devamını inceleyerek Ortadoğu Grup iş ilanları ve eleman alımı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

İnşaat, Enerji, Turizm, Sağlık ve Gıda gibi pek çok sektörde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdüren Ortadoğu Grup personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük markanın bir parçası olmak için Ortadoğu Grup iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ortadoğu Grup İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI YAKLAŞIMIMIZ

Modern İnsan Kaynakları uygulamaları ışığında; işe alım, kariyer gelişimi, ücretlendirme ve yan haklar, performans yönetimi alanlarında güncel ve bilimsel altyapısı olan sistemleri takip etmekteyiz.

İşe alım uygulamalarımız arasında; yetkinlik bazlı ve bilişsel mülakatlar, grup ve panel mülakatları, vaka/sunum çalışmaları, kişilik envanterleri ve farklı becerileri ölçmeye yönelik test çalışmaları bulunmaktadır.

Grubumuzda başlayan yeni çalışma arkadaşlarımızın unvan ve seviyeleri, uluslararası kabul görmüş metodolojiler çerçevesinde belirlenmiştir. Bu bakımdan işe başlayan arkadaşlarımızın kariyer planlamaları ve ücret politikaları sistemsel olarak yapılmaktadır.

Çalışanlarımızın performans değerlendirmeleri de yıllık olarak ölçümlenmekte ve sonuçlar çalışanlarımızın ücret paketine yansıtılmaktadır. Performans değerlendirme sistemimiz, hedef ve yetkinlik bazlı olup yönetici, takım ve insan kaynakları değerlendirmeleri ışığında elde edilen sonuçlara göre eğitim ve geliştirme uygulamalarına çıktı vermektedir.

Grubumuz; sürekli öğrenme ilkesi ışığında, ihtiyaç olduğu belirlenen alanlarda çalışanlarına mümkün olan en üst düzeyde eğitimlerin verilmesini hedeflemektedir. Bu çerçevede iç ve dış eğitmenler tarafından, gerek mesleki/teknik içerikte, gerekse sosyal ve kişisel gelişim odaklı eğitimler sürekli olarak devam etmektedir.

Ortadoğu Grup Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak İstanbul’dan yapan Ortadoğu Grup personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Ortadoğu Grup’a iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Teknik Eleman (Elektrik) İstanbul ( Anadolu )
İnsan Kaynakları Yöneticisi/Şefi İstanbul( Avrupa )
Servis Hemşiresi İstanbul( Avrupa )
Elektrik Operatörü İstanbul( Avrupa – Anadolu )
Elektrik Operatörü Kocaeli
Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul( Avrupa )
Muhasebe Uzmanı İstanbul( Avrupa )
Santral Görevlisi İstanbul( Avrupa )
Makine Teknisyeni İzmir
İş Makinesi Operatörü (Beko-Loder) İzmir
Tıbbi Sekreter İstanbul( Avrupa )
Eğitim ve Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi İstanbul( Avrupa )
İnce İşler Mimarı İstanbul( Avrupa )
Motor Bakım Teknisyeni Kocaeli

Ortadoğu Grup insan kaynakları sayfasına gitmek ve güncel açık pozisyonları görüntülemek için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz