Otokar Personel Alımı 2018

otokar-personel-alimi

Otokar Personel Alımı Yapıyor!

Otokar insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Otokar personel alımı yapıyor. Otokar iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Otokar iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Otokar eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Otokar 1963 yılında kurulan Koç şirketler topluluğuna ait bir şirkettir. Kurulduğundan beri kendine has uygulamaları ve ileri teknolojileriyle müşterilerine kaliteli hizmet sunan Otokar personel alımı yapmaya devam ediyor. Sakarya’da bulunan büyük fabrikasında faaliyetlerini sürdüren Otokar yüzde yüz Türk sermayesiyle kurulan bir firmadır. 2000’den fazla insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin devamında yer alan Otokar insan kaynakları duyurusunu ve firmanın ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Otokar İnsan Kaynakları

Otokar’da İş Hayatı

​​Otokar İnsan Kaynakları olarak çalışanlarımızdan aldığımız güçle, karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü bir şirket olma hedefini benimsiyoruz. İnsan Kaynakları Politikamızı; sahip olduğumuz nitelikli insan kaynağının sürekli gelişimini, motivasyonunu ve Otokar Ailesi’ne bağlılığını sağlamak şeklinde tanımlayabiliriz.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Çalışanlarımıza gurur veren bir ortam yaratarak, çalışanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkararak sürekli yüksek performans göstermelerini sağlayan; çalışanlarımızın bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirerek sektöründe en çok tercih edilen bir şirket olmak ve bu sürekliliği sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Çalışanlarımızın gelişimleri için her türlü fırsatı yaratır ve destekleriz. Yüksek nitelikli çalışanları kurumumuza çekmek ve mevcut çalışanlarımızın bağlılığını sürekli kılmak için, etik değerlerden vazgeçmeden din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımcılığından uzak, eşitlikçi, güvenilir ve huzurlu çalışma ortamları yaratan çağdaş insan kaynakları politikalarını uygulayarak çalışanlarımızın yanında olmayı hedeflemekteyiz.

Otokar Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ağırlıklı olarak alımlarını Sakarya’daki fabrikasına yapacak olan Otokar personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra anında iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Metod Mühendisi Sakarya
Yeni Parça Devreye Giriş Mühendisi Sakarya
Personel ve Endüstriyel İlişkiler Sorumlusu Sakarya
EMI/EMC Mühendisi Sakarya
Üretim Mühendisi Sakarya
İşyeri Hekimi Kocaeli, Sakarya
Şasi Geliştirme Mühendisi Kocaeli, Sakarya
İhracat Birim Yöneticisi – Askeri Araçlar İstanbul – Anadolu

Otokar iş başvurusu için tıklayınız.

14 Cevap Yazılmış = “Otokar Personel Alımı 2018”
 1. ilhan 10 Mayıs 2017
 2. ADNAN 14 Şubat 2017
 3. Ercan Yıkılmaz 26 Ocak 2017
 4. Salih çolak 12 Kasım 2016
 5. Ergün yılmaz 24 Mayıs 2016
 6. fatih bir 26 Mart 2016
 7. ilhan 20 Mart 2016
 8. hakan kap 19 Şubat 2016
 9. murat arslan 18 Şubat 2016
 10. muhammet 24 Aralık 2015
 11. ilhan öz 7 Ekim 2015
 12. hakan karatepe 4 Eylül 2015
 13. Dr.Mustafa Uzar 5 Haziran 2015
 14. Dr.Mustafa Uzar 5 Haziran 2015

Bir Cevap Yaz