Özdilek Personel Alımı 2018

ozdilek-personel-alimi

Özdilek personel alımı yapıyor!

Özdilek insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Özdilek personel alımı yapıyor. Özdilek iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Özdilek iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Özdilek eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1983 yılında Bursada perakende sektörüne giren Özdilek bugün Türkiye’nin en tanınmış alışveriş mağazalarından birisidir. Ülkenin belirli noktalarında 9 büyük AVM’si, 6 hipermarketi ve 38 adet ev tekstil mağazası bulunuyor. Toplamda 6.000’in üzerinde insana istihdam sağlayan Özdilek personel alımı yapmaya devam ediyor. Aşağıda Özdilek insan kaynakları biriminin yaptığı duyuruyu ve ihtiyaç duyduğu iş pozisyonlarını bulabilirsiniz.

Özdilek vizyonu ile sektörde alakalı olduğu konularda kendisini sürekli geliştirmeyi hedeflemiştir. Kaliteli ürün ve hizmet sunan anlayışı ile sektörün lider şirketlerinden birisi olmak en büyük amacıdır.

Özdilek İnsan Kaynakları

Günümüzde, İnsan Kaynakları Yönetimi sürekli olarak yenilik talep eden ve bunun sonucunda, hiç durmadan değişen ve gelişen bir alan haline gelmiştir. Bu bilinçle; sektöründeki lider ve farklı konumunu devam ettiren ÖZDİLEK ,Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini koruyup geliştirebilmesinin, sahip olduğu insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olacağının bilinci ile hareket ediyor. Bu vizyon ile hareket eden ÖZDİLEK, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarına yenilerini eklemeyi ve var olan uygulamaları sürekli olarak geliştirmeyi ilke edinmiştir.

Seçme ve Yerleştirme

Özdilek Ailesinde, personel seçme-yerleştirme süreciyle; şirketimizin vizyonu, misyonu, hedefleri ve kurum kültürünü kapsayan değerlerimize ve işin gerektirdiği özel yetkinliklere en uygun adayları adaletli şekilde ailemize kazandırmak hedeflenmektedir.

Firmamıza başvurular, internet yoluyla veya tüm işletmelerimizde bulunan iş başvuru formlarının adaylar tarafından doldurulmasıyla iletilebilir. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanımıza kaydedilir. Pozisyon açığı olduğu takdirde uygun adaylarla irtibata geçilir ve sınava davet edilir.Sınav neticesinde başarılı adaylar ile mülakatlar gerçekleştirilir.Ayrıca pozisyona göre adaylara;

-İngilizce Seviye Tespit Sınavı,
-Kişilik Testi,
-Pozisyon Bazlı Genel Yetenek Testi yapılmaktadır.

Özdilek Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Bursa ağırlıklı olmak üzere farklı illerde elemana ihtiyaç duyan Özdilek personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size en uygun işe karar verip anında iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Kaba İşler Şefi Bursa
Part Time Bulaşıkhane Elemeanı İzmir
Şantiye Şefi Bursa
Elektrik – Elektronik Mühendisi Bursa
Unlu Mamüller İmalaf Şefi Afyon
Garson Bursa
Harita Teknikeri Bursa
Genel Başvuru İstanbul
Fİtness Eğitmeni İzmir
Resepsiyonist İzmir

Online Özdilek iş başvurusu sayfasına gitmek için tıklayınız.

35 Cevap Yazılmış = “Özdilek Personel Alımı 2018”
  1. Aygül 27 Ekim 2017
  2. Gülay 20 Eylül 2017
  3. seher 4 Ağustos 2017
  4. Sinan 21 Haziran 2017

Bir Cevap Yaz