Özsüt Personel Alımı 2017

ozsut-personel-alimi

Özsüt Personel Alımı Yapıyor!

Özsüt insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Özsüt personel alımı yapıyor. Özsüt iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Özsüt iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Özsüt eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Özsüt 1938’de İzmir bölgesinde küçük bir dükkanda kurulmuştur. O zamanlar kaymak ve yoğurt üretimi yapan Özsüt ürettiği tatlılarla da İzmir halkının beğenisini kısa sürede kazanmıştır. Toplamda 3.000’den fazla insana iş imkanı sağlayan Özsüt personel alımı yapmayı sürdürüyor. İlk şubelerini İzmir’de açmaya başlayan ve daha sonra tüm Türkiye’ye hızlı bir şekilde yayılan Özsüt’ün bugün 180’in üzerinde şubesi bulunuyor. Siz de Özsüt’ün bu şubelerinden birinde, soğuk hava depolarında veya ofislerinde işe başlayabilirsiniz. Haberimizin ayrıntılarında firmanın ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını inceleyebilir ve nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Özsüt Hakkında

Ürünler & Eğitimler

Kazandibi, muhallebi, ekmek kadayıfı, peynir tatlısı, aşure gibi geleneksel tatlılar üreterek sektöre giren Özsüt, zaman içinde ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda klasik ‘tatlıcı dükkanı’ olmaktan çıkarak, kafe konseptine geçiş yaptı. En son ve ileri teknolojileri kullanarak büyüyen Özsüt, şu anda günde 60 bin porsiyon pasta, 150 bin porsiyon sütlü tatlı, 20 bin porsiyon şuruplu tatlı, 7 ton dondurma, 600 kilogram el yapımı çikolata ve 7 ton unlu mamül üretmektedir. Ürün yelpazesinde bugün, kurabiyeler, sütlü tatlılar, dondurma ve kuplar, kahveler, çikolatalar, dondurmalı tatlılar, özel ve klasik pastalar bulunan Özsüt, tüm bunlara ek olarak yoğurt, ayran, makaron ve dünya mutfaklarından yemeklerini misafirlerinin beğenisine sunuyor. Önümüzdeki dönemde bu rakamı artırmak amacıyla yeni bir üretim tesisi için arayışlara başlayan Özsüt’ün en önemli özelliklerinden biri de Türkiye çapında günlük pasta ve tatlı dağıtımı yapan tek firma olması… Bu dağıtımla ayda 350 bin kilometre yol yaparak lezzetlerini mağazalarına ulaştırmaya devam ediyor.

Özsüt Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin farklı bölgelerinden personellere ihtiyaç duyan Özsüt personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Barista İstanbul – Anadolu
Tezgahtar Ankara
Barista İstanbul – Avrupa
Servis Elemanı İstanbul – Avrupa
Aşçı İstanbul – Avrupa
Mekanik Teknisyen İzmir
Elektrik Teknisyeni İzmir
Yardımcı Tesisler Operatörü İzmir
Bulaşıkçı Temizlik Görevlisi Çanakkale
Servis Şefi Çanakkale
Barista ve Servis Elemanı Çanakkale
Tezgahtar Çanakkale
Garson ve Servis Personeli İstanbul – Avrupa
Mutfak Elemanı İstanbul – Avrupa
Servis Personeli Ankara
Yardımcı Tesisler Operatörü İzmir
Mekanik Teknisyeni İzmir
Elektrik Teknisyeni İzmir

Özsüt iş başvurusu için tıklayınız.

4 Yorum
  1. 22 Haziran 2017
  2. 26 Şubat 2017
  3. 19 Mart 2016
  4. 8 Ağustos 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir