Pakpen Personel Alımı 2017

pakpen-personel-alimi

Pakpen Personel Alımı Yapıyor!

Pakpen insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Pakpen personel alımı yapıyor. Pakpen iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Pakpen iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Pakpen eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Pakpen 1989 yılında kurulmuştur. Yıllar içerisinde kendini sürekli büyüten Pakpen bugün yedi fabrikasıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Hizmetlerini Türkiye dışına çıkaran firma bugün bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Binlerce insana iş istihdamı sağlayan Pakpen personel alımı yapmayı sürdürüyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilirsiniz.

Pakpen İnsan Kaynakları

Temel Politikalarımız

1- Gruba bağlı şirketlerin ve birimlerin , Grubun vizyon ve hedefleri doğrultusunda organizasyonel yapıların değişime karşı dinamik olmasını sağlamaktır.

2- Grup da çalışan insanların etkin ve verimli bir şekilde çalışmalarının sağlanması ve Grubun hedefleri doğrultusunda yönlendirilmesi için,tüm sistemleri sürekli gelişme süreci bazında bireysel ve takım performansı olarak geliştirmek ve bu şekilde çalışanların profesyonel becerilerini artırarak,kendi performanslarını ve kariyer çalışmalarına destek sağlamaktır.

3- Grubumuza katacağımız insanlarda din, dil ve ırk ayrımı yapmaksızın demokratik çalışma prensiplerini benimsemektir.

4- Mevcut düzenlemelerin incelenmesi ve revizesi.

5- Gruba, eğitim ve ahlak düzeyi yüksek, davranışsal sorunu olmayan, iyi yetişmiş, dinamik ve değişime açık, pozitif düşünebilen, eleman yetiştirebilen ve bu şekilde Grup değerlerini benimseyerek yaşatan kişiler katmaktır.

6- Grup şirketlerine askerlik hizmetini tamamlamış, görev tanımlarına uygun yeterlilikleri olan ve yukarıdaki madde de belirtilen şekillerde eleman almaktır.

Pakpen Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin çeşitli bölgelerinde elemanlara ihtiyacı olan Pakpen personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Profil Grubu Satış Uzmanı Adana, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Şanlıurfa
İhracat Satış Uzmanı İstanbul – Anadolu
Profil Satış Uzmanı Antalya Bölge

Pakpen iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir