Patnos Belediyesi Personel Alımı 2017

Patnos Belediyesi Personel Alımı

Patnos Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Patnos Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Patnos Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Patnos İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Patnos Ağrı İlimizin bir ilçesidir. İl merkezine 82 kilometre uzaklığındadır. İlçemiz Ağrı ilimizin Murat Van bölümündeki 8 ilçe merkezinin içinde yer almaktadır. Geçimini tarım ve hayvancılık üzerinden sağlamaktadır. Fakat en gelişmiş geçim kaynağı hayvancılıktır. Ayrıca peynir, yün, deri ve yağ üretimi yapılmaktadır. Son zamanlarda arıcılık ve kümes hayvancılığı da yaygınlaşmıştır.

Patnos Belediyesi Personel Alımı

Tarihi yapılar ile ünlü olan ilçemiz Patnos belediyesi işçi alımı ile işsizlik oranının en aza inmesini sağlamaktadır. Belli zamanlar da iş ilanları yayınlayan Patnos belediyesi zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir.

Patnos Belediyesinde Bulunan Birimler – Çalışma Şartları

Patnos belediyesi birçok birimler ile faaliyet göstermektedir. İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Onarım birimi, Ruhsat Denetim birimi, Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Patnos Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Patnos belediyesi iş ilanları yayınlandığı sürede iş başvurusu yapmak isteyen personel adaylarının bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bunlar Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanlarında en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Aday Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalıdır. Detaylı olan güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal eden bir konumun olmaması Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir.

Patnos Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Patnos belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumunda eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile iş başvuru tarihleri belli değildir. İstenen özelliklere sahip alan herkes başvuru yapabilmektedir. Patnos belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin