Pepsi Personel Alımı 2017

pepsi-personel-alimi

Pepsi Personel Alımı Yapıyor!

Pepsi insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Pepsi personel alımı yapıyor. Pepsi iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Pepsi iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Pepsi eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

En fazla tercih edilen içecek markasından biri olan Pesi personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Pepsi İnsan Kaynakları

Neden PepsiCo’da Çalışmalısınız?

Hedefimiz güçlü markalara ve üst düzey yeteneklere sahip, sonuç odaklı, dinamik bir şirketin parçası olmanın heyecanını yaşayarak bu heyecanı çevremize aktarmaktır.

KÜLTÜR

PepsiCo eşsiz ve hayranlık uyandırıcı bir kültüre, ortak ilkelerle hareket eden yetenekli insanların oluşturduğu bir topluluğa sahiptir. Çalışanlarımıza destek ve ilham veren bir çalışma ortamı sağlamak ilkemizdir.

Yetenekler konusunda sürdürülebilirlik taahhütlerimizden biridir. Başarılı olmaları için iş arkadaşlarımıza yatırım yaparız. Hizmet ettiğimiz bölgelerde iş fırsatları yaratırken, şirketin büyümesini sağlayacak olan yetenekleri de bulur ve daha da gelişmelerini sağlarız.

Gelişim Olanakları

PepsiCo Türkiye, Yetenek Sürdürülebilirliği vizyonunu destekleyecek şekilde çalışan gelişimine en kritik düzeyde önem verir. Eğitim programları, kritik tecrübe kazandırma, İç Eğitmen Sistemi gibi uygulamalarla tüm çalışanlarının tüm potansiyellerini ortaya çıkartmalarını destekler ve takip eder.

Kişisel gelişim planları oluşturulur, çalışan ve yöneticinin sahiplenmesiyle yıl boyunca takip edilir.

Performans Yönetim Süreci ile tüm çalışanların sürekli gelişimi takip edilir. Yıl başında işe ve insana yönelik hedefler belirlenir, yıl ortasında çalışan ve yönetici biraraya gelerek hedef ve sonuçları gözden geçirir, yıl sonunda ise ulaşılan sonuçların ve çalışanın tüm yıla ait performans ve gelişimi değerlendirilir.

Pepsi Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli şehirlerinden yapacak olan Pepsi personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Pepsi kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Pozisyon Şehir/Ülke
Satınalma Uzmanı İstanbul – Avrupa
Gelir Yönetimi Yürütme Müdürü İstanbul – Avrupa
Borçlar Muhasebesi Sorumlusu (Dönemsel) İstanbul – Asya
Sistem Destek Sorumlusu İstanbul – Asya
Kalite Güvence Teknisyeni İzmir
Bakım Mühendisi – Fabrika Tekirdağ
Discounters Key Account Manager İstanbul – Avrupa
Müşteri Temsilcisi Konya
Agro Depo Şefi Nevşehir
Operasyon Sorumlusu İstanbul – Avrupa
17 Yorum
 1. 19 Eylül 2017
 2. 15 Eylül 2017
 3. 20 Temmuz 2017
 4. 1 Haziran 2017
 5. 18 Mayıs 2017
 6. 2 Mayıs 2017
 7. 14 Mart 2017
 8. 28 Şubat 2017
 9. 14 Şubat 2017
 10. 6 Kasım 2016
 11. 29 Ekim 2016
 12. 21 Ekim 2016
 13. 17 Ekim 2016
 14. 19 Eylül 2016
 15. 23 Ağustos 2016
 16. 23 Ağustos 2016
 17. 31 Mayıs 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir