Petrol Ofisi Personel Alımı 2017

Petrol Ofisi Personel Alımı Yapıyor!

Petrol Ofisi insan kaynakları biriminden yapılan duyuruları ve Petrol Ofisi personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Petrol Ofisi iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Petrol Ofisi iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Petrol Ofisi eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Türkiye’de de önemli ticari faaliyetler gösteren Petrol Ofisi insanlarımız için ciddi bir kariyer fırsatı olarak değerlendirilmektedir. OMV Petrol Ofisi personel alımı başlatması ile binlerce insan tarafından tercih edilmekte, birkaç saat içerisinde ciddi başvuru sayısına ulaşmaktadır.

Petrol Ofisi İş Başvurusu İpuçları

İş başvurusu yaparken, başvuru yapacağınız pozisyon ve şirket hakkında detaylı bir araştırma yapmanız faydanıza olacaktır. Örneğin Petrol Ofisi iş başvurusu ilanlarıyla ilgileniyorsanız, Petrol Ofisi firmasının tarihçesinden tutunda, çalışma ortamlarına, personellerinden beklentilerine kadar birçok konuda detaylı araştırma yapmanız hem iş görüşmenizde daha aktif ve daha bilinçli görünmenizi sağlar, hem de şirket kültürüne uyum gösterip gösteremeyeceğiniz noktasında size küçük ipuçları verir.

Gönül Ağacı Sosyal Sorumluluk Projesi

Sosyal sorumluluk duygusu gelişmiş bir insansanız Petrol Ofisi iş ilanları gözden geçirmeniz gereken iş ilanları arasında. Neden mi? Çünkü sosyal sorumluluk projelerinin içerisinde her zaman bulunmuş bir firmanın personeli olmak isteyeceğinizi düşünüyoruz.

200’ün üzerinde ev kadınını destekleme amaçlı, Petrol Ofisi katkılarıyla hayata geçirilen bir projedir Gönül Ağacı Projesi. Ev hanımları evlerinde Petrol Ofisi’ne özel ürünler tasarlarlar ve bu ürünler Petrol Ofisinin akaryakıt istasyonlarında satışa çıkarılır. Çoğu el emeği olan bu ürünler, %100 doğal malzemelerden üretilir ve neredeyse 1000 kişinin hayatına dokunur. Bu proje kadınları dolaylı olarak da olsa iş hayatına katıp, kadın iş gücü konusuna dikkat çekmek için hayata geçirilmiş bir projedir.

Petrol Ofisi Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu bölgelerinden yapan Petrol Ofisi personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Petrol Ofisi’ne iş başvurusu yapabilirsiniz. Petrol Ofisi resmi insan kaynakları sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

2 Yorum
  1. 5 Temmuz 2017
  2. 23 Ocak 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir