Philip Morris Personel Alımı İş İlanları 2017

Philip Morris Personel Alımı

Philip Morris insan kaynakları hakkında bilgiler ve Philip Morris personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Philip Morris iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Philip Morris iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Philip Morris eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Philip Morris  Hakkında

Tam kuruluş tarihi bilinmeyen tütün şirketinin kurulumu 19 yüzyıl başlarına kadar gelmektedir. 1954 yılı itibari ile Amerika dışında dünyanın diğer ülkelerine açılan şirket  günümüz itibari ile dünya tütn ihtiyacını en fazla karşılayan şirket konumundadır.

Hızlı bir gelişmeye tabi olan firma her yıl yeni ülkeye açılmakta olup, yeni bölgede hizmetin sürdürebilir olması adına Philip Morris personel alımı yaparak çeşitli pozisyonlar için bireyleri bünyesine katmaktadır.

Philip Morris İş İlanları

Tam adı Philip Morris İş İnternational olan şirket dünyada 160 ülkeye ihracat yapan bir kapasiteye sahip olarak hizmet sunan uluslararası bir tütün şirketidir. Her geçen yıl hizmet kapasitesini genişleten şirket bu bağlamda birçok bölgeye şube açmaya devam etmektedir.

Hizmet sunduğu ülke sayısını da genişleten firma bu nedenle doğan iş  açığını doldurmak amacı ile Philip Morris iş ilanları vermekte olup, başvuran bireyleri çeşitli değerlendirmeler sonucunda bünyesine katmaktadır.

Dünya üzerinde binlerce çalışanı bulunan firma genişleyen hizmet alanına istinaden yeni çalışan gereksinimi çeşitli  açık pozisyon başvuruları karşılamaktadır.

Philip Morris İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünyanın birçok yerinde hizmet veren firma iş gücünü yaymak adına daha fazla personele ihtiyaç duymaktadır. Bu bağlamda iş ilanı veren Philip Morris iş başvurusu için şu yolları izlemeniz sizlere yardımcı olacaktır.

Firmanın ülkemizde bulunan resmi sitesine giriş yaparak buradan insan kaynakları sekmesi ve ardına gelen açık pozisyonlar ile iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca şirketin ilan olarak vermiş olduğu iş ilanları sayfasından şirket ilanlarını takip ederek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Philip Morris Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu bölgelerinden yapan Philip Morris personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Philip Morris’e iş başvurusu yapabilirsiniz. Philip Morris iş başvurusu için tıklayınız.

2 Yorum
  1. 22 Şubat 2017
  2. 15 Şubat 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir