Pınar Personel Alımı 2018

pinar-personel-alimi

Pınar Personel Alımı Yapıyor!

Pınar insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Pınar personel alımı yapıyor. Pınar iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Pınar iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Pınar eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1973 yıllarında temelleri atılan Pınar ülkemizin gıda sektörünün önemli markalarından birisidir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmetleriyle tüketicilerini her zaman memnun eden Pınar personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Pınar gibi büyük bir firmada sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Pınar İnsan Kaynakları

Pınar’ın bu denli kısa sürede pek çok “ilk” in ve başarının mimarı olmasının ardında insan kaynaklarına verdiği önem yatıyor. Yarıştığı her kulvarda liderliğini insana yaraşır kalite ve lezzette ürünler sunarak sürdüren Pınar’ın grup içi insan kaynaklarının değerlendirmesinde de felsefe aynı : Önce İnsan.

Pınar’ın insan kaynakları hedeflerini şöyle özetleyebiliriz:

  • Sürekli olarak, Yaşar yetkinliklerine sahip, nitelikli insan kaynağı ile çalışmak,
  • Başlatılan yetkinlik bazlı insan kaynakları yönetim sistemini (Performans değerlendirme, potansiyel belirleme, kariyer planlama, organizasyonel yedekleme uygulamaları) tüm çalışanlar bazında yaygınlaştırmak,
  • Çalışanlara büyük bir ailenin bireyleri olduklarını ve değerli olduklarını hissetirmek,
  • Çeşitli özendiricilerle, çalışanların sistemi geliştirmeye yönelik eleştiri ve öneri sunmalarıni teşvik etmek,
  • Mükemmel performansa ulaşmada çalışanların yetkinliklerini, sürekli eğitimlerle ve öğrenen organizasyon kültürü yaratarak geliştirmelerine imkan sağlamak.

Pınar Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin birçok bölgesinde yeni personellere ihtiyaç duyabilen Pınar personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Eğer siz de bu firmada çalışıp kariyerinizi burada devam ettirmek istiyorsanız Pınar markasına genel başvurularınızı yapabilirsiniz. Pınar iş başvurusu için tıklayınız.

2 Cevap Yazılmış = “Pınar Personel Alımı 2018”
  1. Mehmet Topuz 27 Ekim 2017
  2. Kerem 22 Ocak 2017

Bir Cevap Yaz