Pirelli Lastik Staj Başvurusu 2017

Pirelli Lastik Staj Başvurusu

1960 yılında kurulan firma Dünya çapında araç lastiği üreterek araçların lastik ihtiyacını karşılamaktadır. Kurulduğu yıldan bugüne gelişerek faaliyet alanına devam eden firma bazı dönemlerde de öğrencilerin zorunlu staj uygulamalarına da cevap verebilmektedir. Türkiye’de Kocaeli bölgesinde iç pazarda çalışmalarını sürdüren firma Orta Doğu ülkelerine de ürün satışlarını gerçekleştirmek için üretim fabrikaları kurmuştur ve 1500’ü aşkın çalışma arkadaşlarına sahiptir.

Pirelli Lastik Staj Başvurusu Şartları Nelerdir?

  • Pirelli lastik staj başvurusu yapacak olan stajyer adaylar staj süresi boyunca sigortalarının okulları tarafından yapılacağını firmaya taahhüt etmelidirler.
  • Üniversitelerden başvuru yapan adayların üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri olmaları gerekmektedir.
  • Staj uygulamalarının zorunlu olduğunu gösteren okullardan onaylı belgeleri ile birlikte başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
  • Kocaeli bölgesinde ikamet eden stajyer adayların başvuruları ilk değerlendirmelerde olup öğrencilerin İngilizce bilmeleri de değerlendirmeler arasında ilk sıralara çıkmalarını sağlayacaktır.
  • Öğrencilerin genel ortalaması puanlarına bakılarak % 55 oranında başarı sağlamış olan ve sigara kullanmayan öğrenciler değerlendirmeye alınacaklardır.

Pirelli Lastik Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pirelli lastik stajyer alımı için staj.pirelli.com.tr adresini yayına sunmuştur. Başvurular için firma bazı tarihlerde staj alımlarını açık etmektedir. Bu tarihlerin takip edilmesi ve başvurularını bu tarihler arasında gerçekleştirmeleri öğrencilerin sorumluluğundadır. Resimli CV’ler ile başvuruda bulunulması firma tarafından talep edilip değerlendirilmeye alınan öğrenciler mülakata çağrılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir