Pizza Pizza Personel Alımı 2017

pizza-pizza-personel-alimi

Pizza Pizza Personel Alımı Yapıyor!

Pizza Pizza insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Pizza Pizza personel alımı yapıyor. Pizza Pizza iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Pizza Pizza iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Pizza Pizza eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Pizza Pizza ilk olarak 1995 tarihinde İzmir’de açılan bir restoran ile iş hayatına atılmıştır. İşlerine verdikleri önem ve özveriyle kısa süre içerisinde bir çok insan tarafından sevilen Pizza Pizza kısa süre içerisinde ülkemizdeki çeşitli illere yayılmaya başladı. Bugün nereye gidersek gidelim mutlaka bir şubesine rastlayacağımız Pizza Pizza personel alımı yapmayı sürdürüyor. Bünyesinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Pizza Pizza İnsan Kaynakları

Pizza Pizza Dünyasına Hoşgeldiniz.

Pizza Pizza Dünyasında işimiz İNSAN dır. Nefis pizzalarımızı, özel formüllü soslarımızı, tüm benzersiz ürünlerimizi üretenler, tüketenler ve yönetenler İNSAN. Bu en değerli yatırımımız olan insan kaynağımız Pizza Pizza Tarzı adını verdiğimiz kültürle tanışır, gelişir ve büyür.

Pizza Pizza ailesine giren herkes öncelikle bir oryantasyon programı ile eğitimine başlar. Ve bu eğitim hiçbir zaman bitmez. Her kademede eğitim ve kariyer olanağımız vardır. Restoranlarımızın yönetici ihtiyacının büyük çoğunluğu yine restoran çalışanlarımız arasından gerekli eğitimleri ve Pizza Pizza Akademi den diplomalarını almaları sonucunda karşılanmaktadır. Pizza Pizza Akademiyi kurmamızın başlıca nedeni budur.

Pizza Pizza Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarının tamamını Türkiye genelinden yapan ve ihtiyaç duyduğu pozisyonlara alacağı personellere bütün şubelerinde ihtiyaç duyan Pizza Pizza personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Sizde şehrinizdeki Pizza Pizza restoranında çalışmak istiyorsanız kendinize uygun bir pozisyona karar verip firmaya başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Genel Başvuru Tüm Türkiye
Servis Elemanı Tüm Türkiye
Pizza Yapım Elemanı Tüm Türkiye
A2 Ehliyetli Paket Servis Elemanı Tüm Türkiye
Restoran Müdürü Tüm Türkiye
Vardiya Müdürü Tüm Türkiye

Pizza Pizza iş başvurusu için tıklayınız.

6 Yorum
  1. 9 Aralık 2016
  2. 16 Ekim 2016
  3. 29 Şubat 2016
  4. 12 Aralık 2015
  5. 9 Kasım 2015
  6. 4 Kasım 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir