Polimeks İnşaat Staj Başvurusu 2017

Polimeks İnşaat Staj Başvurusu 2017

Bünyesinde birçok çalışma alanı ile faaliyet gösteren Polimeks İnşaat üst yapı projeleri, alt – yapı  ulaşım projeleri ve son olarak endüstriyel projeler ile hizmet vermektedir. Çok boyutlu bir şirket olan Polimeks İnşaat, kurulumunda bu yana kadar tamamladıkları projeleri ile dünyanın en büyük şirketleri arasında yer almaktadır.

Üst yapı projelerinde anıtsal ve halka mal olan yapıların oluşmasını sağlayan firma, alt yapı projelerinde ise şehirlerin alt yapılarını ilgilendiren birçok projeyi üstlenmekte ve tamamlamaktadır.

Türkiye’nn en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Polimeks İnşaat her yıl yeni mühendis, mimar ve daha birçok uzmanı bünyesine katmaktadır. Şirket alt yapı çalışmalarına da önem vermekte olup, Polimeks İnşaat staj başvurusu fırsatını sağlayarak firma üzerinde staj yapma imkanı tanımaktadır.

Polimeks İnşaat Faaliyetleri

Polimeks İnşaat  birçok projede görev almakta olup Türkiye’de bulunan kompleks şirketlerden biridir. Özellikle inşaat sektöründe öncü kuruluş olarak faaliyet gösteren firma alt yapı, üst yapı ve endüstriyel projeler ile tüm çalışmalara tek bir bünyede ele almaktadır.

Polimeks İnşaat Faaliyet Örnekleri

Devlet binaları, anıtsal yapılar, oteller, spor kompleksleri, alışveriş merkezleri, sağlık ve eğitim yapıları gibi birçok faaliyette bulunan firma her yıl büyümekte olup hizmet alanını daha geniş bir yelpazeye sürmektedir. Firma faaliyetlerinin tanıtımlarını birçok şekilde sürdüren Polimeks İnşaat stajer alımı yaparak öğrenci ve mezunlarına çeşitli imkanlar tanımlamaktadır.

Polimeks staj başvurusu yapmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir