Polisan Personel Alımı 2017

polisan-personel-alimi

Polisan Personel Alımı Yapıyor!

Polisan insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Polisan personel alımı yapıyor. Polisan iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Polisan iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Polisan eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1985 yılında Polisan’ın boya üretimine başlamasıyla adı duyulmaya başlayan firma bugün Türkiye’nin önemli boya markalarından birisidir. Bünyesinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Polisan personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada çalışmak istersiniz haberimizin devamında yer alan polisan insan kaynakları duyurusunu ve firmanın alacağı personel pozisyonlarını inceleyebilirsiniz.

Polisan İnsan Kaynakları

Polisan Holding İnsan Kaynakları Politikası ve Uygulamaları

Türkiye’nin en saygın grup şirketlerinden birisi olmak, herkesin çalışmak için can attığı bir şirketler grubu olmak, rekabet ettiğimiz sektörlerde lider olmak ve öyle tanınmak vizyonuyla hareket eden Polisan Holding; boya, kimya, plastik kimya, tarım, tekstil, inşaat ve liman işletmeciliği olmak üzere 6 farklı sektörde 9 güçlü iştirak şirketi ile faaliyet göstermekte ve tüm alanlarda başarıyı hedeflemektedir.

Bu başarının temelini oluşturan en önemli güç çalışanlarımızdır. Bu doğrultuda yetkin ve sonuç odaklı insan kaynağı yapısı oluşturmak, ortak idealleri paylaşan, bilgi birikimi tam, konusunda uzman çalışanlar yetiştirmek temel stratejimizi oluşturmaktadır.

Bu başarının temelini oluşturan en önemli güç çalışanlarımızdır. Bu doğrultuda yetkin ve sonuç odaklı insan kaynağı yapısı oluşturmak, ortak idealleri paylaşan, bilgi birikimi tam, konusunda uzman çalışanlar yetiştirmek temel stratejimizi oluşturmaktadır.

Polisan Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin bir çok bölgesinden elemana ihtiyaç duyan Polisan personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Üretim Yetkilisi Kocaeli
Dağıtım Şoförü İzmir
Lojistik Planlama Uzmanı Kocaeli
Teknik Destek Yetkilisi Kocaeli
Satış Temsilcisi İstanbul – Anadolu
Proje ve Bakım Müdürü Kocaeli
Satın Alma & Planlama Yetkilisi Kocaeli
Satış Temsilcisi İzmir
Finansman Elemanı İstanbul – Anadolu
Operasyon Amiri Kocaeli
BAKIM MÜHENDİSİ Kocaeli
Satış Temsilcisi Tekirdağ
Polisan Holding Genel Başvuru Tüm Türkiye
İş Güvenliği Teknisyeni Kocaeli
Profesyonel Satış Temsilcisi Kocaeli
Profesyonel Satış Temsilcisi Kayseri
Profesyonel Satış Temsilcisi Elazığ, Malatya
Kalite Kontrol Yöneticisi Tekirdağ
Sağlık Personeli Tekirdağ

Polisan iş başvurusu için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 18 Eylül 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir