Popeyes Personel Alımı 2018

popeyes-personel-alimi

Popeyes Personel Alımı Yapıyor!

Popeyes insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Popeyes personel alımı yapıyor. Popeyes iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Popeyes iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Popeyes eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Popeyes hikayesi Amerika’dan başlayıp dünyanın dört bir yanına yayılan bir başarı hikayesidir. Kurulduğu günden bu yana sektörde gösterdiği faaliyetlerle bir çok insan tarafından beğenilen Popeyes personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada sizin de bir işiniz olabilir. İlanın ayrıntıları aşağıdadır;

Popeyes İnsan Kaynakları

Türkiye’nin her yerinden sadece şehir içi tarifesi ile ulaşabileceğiniz bu çalışmayı,kurumsal kimliğimize yakışır bir inovasyon olarak değerlendiriyoruz. Üstelik şu anda hattımız aktif ve çağrı almaya başlamış durumda.

Sistemin işleyişi ile ilgili kısaca bilgi vermemiz gerekirse;

Çağrı merkezindeki arkadaşlarımız adayların ön bilgilerini alacaklar ve kaydedecekler.İkinci aşamada restoranlar başvuruları değerlendirip, uygun olanlar ile mülakat yapacak.Mülakat süreçleri sonunda en uygun adaylar restoranlarımızda, çağrı merkezimizde veya merkez ofisimizde istihdam edilebilecek.

Bu şekilde, aday ve başvuru bilgilerini çok daha sağlıklı bir şekilde arşivleyebilecek ve raporlayabileceğiz.Aranılan aday kriterlerini girerek,adaylar ile daha çabuk ve sağlıklı iletişim kurabileceğiz.

Burger King,Sbarro,Popeyes ve Arby’s markalarımıza gelecek başvurular için İlk etapta,çağrı merkezimizde görev yapan 15 kişiye eğitim verildi.Ayrıca merkez ofisimizde çağrıların raporlamasını yapacak ve restoranlar ile koordinasyonu sağlayacak 2 İK uzmanı da bu konuda yetkilendirildi ve eğitildi.

TAB Gıda olarak bizi heyecanlandıran ve motive eden bu yeni uygulamamız için hazırız.

Markalarımıza heyecan duyan ve yeterli kriterleri sağlayan adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

Popeyes Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Popeyes personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek size uygun bir işe karar verebilirsiniz. Buradan Popeyes insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz