Progıda Personel Alımı 2017

progida-personel-alimi

Progıda Personel Alımı Yapıyor!

Progıda insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Progıda personel alımı yapıyor. Progıda iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Progıda iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Progıda eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1998 yılında Pisani firmasının ortağı olarak kurulan Progıda Türkiye’nin önde gelen fındık imalatçılarından birisidir. Türk fındıklarını dünyaya tanıtan bir firma olan Progıda bu sunumu yurt içinde ve yurt dışındaki şubeleri vasıtasıyla gerçekleştirmektedir. Giresun bölgesindeki modern ve büyük fabrikasında faaliyetlerini sürdüren Progıda personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizde çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Progıda gibi büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Progıda Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Bugünlerde ihtiyaç duyduğu eleman sayısı az olan Progıda personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Listedeki işlerden birisi size uygun ise hemen firmaya iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Muhasebe Elemanı Giresun, Ordu
Ziraat Mühendisi Ordu, Sakarya

Progıda iletişim için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin