Puma Personel Alımı İş İlanları 2017

puma-personel-alimi-is-ilanlari

Puma Personel Alımı Yapıyor! İş İlanları Burada

Puma insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Puma personel alımı yapıyor. Puma iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Puma iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Puma eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Dünyaca ünlü bir spor markası olan Puma personel alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizdeki popülaritesi her geçen gün artan Puma’nın ülkemizdeki bir çok mağazasına alacağı personellerden biri de siz olabilirsiniz. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip Puma’ya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Puma İnsan Kaynakları

Eksik birimlerine göre iş ilanlarını çeşitli mecralarda yayınlayan Puma insan kaynakları bölümüne sizler de uygun pozisyonlar için iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

Puma Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli bölgelerinden yapacak olan Puma personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Puma kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Satış Danışmanı İstanbul(Asya)
Personel Elemanı Kocaeli
1 Yorum
  1. 25 Kasım 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir