Rixos Otel Personel Alımı 2018

rixos-otel-personel-alimi

Rixos Otel Personel Alımı Yapıyor!

Rixos Otel insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Rixos Otel personel alımı yapıyor. Rixos Otel iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Rixos Otel iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Rixos Otel eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Ülkemizin turizm otelcilik sektöründe ciddi bir konumu bulunan Rixos Otelin temelleri 2000 yıllarında Antalya bölgesinde atılmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve sürekli kendini yenileyen yapısıyla Rixos Otel günümüze kadar iyi bir büyüme kaydetmiş ve sektörün en güçlü Otel zincirlerine sahip bir firma olmuştur. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Rixos Otel personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada iş sahibi olmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Rixos Otel İnsan Kaynakları

Rixos’ta çalışmak

Rixos Group; adaletli yönetim, açık iletişim, bireysel sorumluluk, güven ve karşılıklı saygıyı temel alan bir insan kaynakları politikası izler. Rixos çalışanları; eşitlik ve adaleti esas alan büyük bir zincirin halkaları olduklarını hissederler. Huzurlu ve keyifli bir iş yerinde çalışmanın mutluluğunu taşıyan Rixos çalışanları, mesleki ve kişisel eğitimler ile her an kendilerini geliştirme olanağına sahiptirler. Rixos Group çalışanları; kariyer gelişimlerinin objektif ve net kurallarla belirleneceğinin güvencesini yaşarlar.

Rixos Otel Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin bir çok ilinde otelleri bulunan ve bunlar arasında Eskişehir, Antalya, Bodrum, İstanbul, Fethiye, Ankara, Konya gibi şehirler bulunan Rixos Otel personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de buradan kendinize uygun bir iş seçip firmaya iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Satınalma Müdürü Eskişehir
Mekanik Teknisyeni Antalya
Misafir İlişkileri Müdürü Bodrum
Gece Denetçisi Muğla, Fethiye
Santral Memuru Bodrum
Mini Kulüp Animatörü Bodrum
Misafir İlişkileri Danışmanı Konya
Kat Şefi Antalya
Garson Konya
Cankurtaran Bodrum
Elektrik Teknisyeni Antalya
Aşçı Bodrum, Muğla
Kasap Muğla, Bodrum
Soğuk Şefi Muğla, Bodrum
Sıcak Şefi Muğla, Bodrum
Meydan şefi Muğla, Bodrum
Vale Muğla, Bodrum
Barmen Muğla, Bodrum
Resepsiyonist Eskişehir
Resepsiyonist Ankara
Satış Yöneticisi İstanbul – Anadolu, Avrupa

Rixos Otel iş başvurusu için tıklayınız.

33 Cevap Yazılmış = “Rixos Otel Personel Alımı 2018”
  1. ömer 5 Nisan 2017

Bir Cevap Yaz