Rize Belediyesi Personel Alımı 2017

rize-belediyesi-personel-alimi

Rize Belediyesi Personel Alımı

Karadeniz bölgesinin, insanı ve doğası ile en farklı ve en güzel illerinden biri olan Rize’de çalışmak isterseniz, Rize Belediye personel alımı ilanlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca, Rize Belediyesi işçi alımı yılın farklı dönemlerinde yayınlanabilir. Rize belediyesinde işçi olmak isteyenler de yayınlanan ilanlara başvuru yapabilirler.

Bu yıl içinde Rize Belediyesi işçi, personel, eleman alımı yapacağı en çok konuşulanlar arasında. Rize Belediyesi ve bünyesinde bulunan kurumlarda, ihtiyaç olduğundan, fırsatı kaçırmak istemeyenler, belediyenin ilanlarını takip etmek için, Rize belediyesinin iş ilanlarına bakabilirler. 2016 yılı içinde Rize belediyesi eleman alımı farklı dönemlerde duyurulabilir. Yeni projeleri olan belediyenin, bu projeler için memur veya işçi alımı yapabileceği düşünülmektedir. 2016 yılı projelerini hayata geçirecek olan Rize Belediyesinde, çalışmak için, KPSS puanınızla önemli bir kıstas olacaktır. Ayrıca belediyenin resmi sitesinden bu ilanlar açıklanır mı bilinmez ama devletin resmi sitelerinden ilanlar yayınlanmaktadır.

Rize belediyesi, alımlarını 2016 yılı içinde bir defa mı, yıl için de belirli dönemlerde mi, yoksa sürekli mi yapacak net bir bilgiye sahip değiliz. Bu ilanları, Rize Belediyesi iş ilanları ile duyuracak. Bu güzel şehrimizde yaşayıp, çalışmak isteyenlerin, kaçırmak istemeyeceği fırsat. Rize belediyesinin, 2016 personel ve işçi alımlarını takip etmek isteyenler, devlet personel başkanlığı resmi sitesini takip edebilirler.

1 Yorum
  1. 18 Nisan 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir