Roman Personel Alımı 2018

roman-personel-alimi

Roman Personel Alımı Yapıyor!

Roman insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Roman personel alımı yapıyor. Roman iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Roman iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Roman eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Giyim sektörünün önemli markalarından biri olan Roman 1980’li yıllarda kurulmuştur. Ülkemizde pek çok insan tarafından tercih edilen markaların başında gelen Roman personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürmek istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Roman Hakkında

Roman markasının temelleri, 1980 yılında Turgut Toplusoy tarafından atıldı. İlk zamanlar inşaat sektöründe faaliyet gösteren Toplusoy, arkadaşının teşvikiyle tekstil sektörüne girerek, ilk mağazasını Nişantaşı Rumeli Caddesi’nde “Roman” ismiyle açtı. Kısa sürede, sektörün dinamiklerini tanıyan Toplusoy, önceleri birçok farklı markanın ürünlerini mağazasında müşterilerine sundu. Gelecek potansiyelin, tekstil sektöründe olduğunu gören Toplusoy, dönemin tekstil merkezi olan Şişli Osmanbey’ de, kendi üretimini yapabileceği bir atölye kiraladı. Bu dönemde, marka koleksiyonları , moda dergilerinden ürün seçilip kalıpları çıkartılarak oluşturuluyordu.

Müşterinin ne istediğini iyi belirleyen Toplusoy, kısa süre içinde kendi ürettiği kıyafetler ile başarı çıtasını yakaladı. Özellikle, Roman markalı manto ve kabanlar, İstanbullu’ ların büyük ilgisini çekti. Satışların günden güne artması ile Roman’ın ikinci mağazası 1984 yılında Suadiye’de açıldı.

Moda, still ve kadın dergilerinde yapılan tanıtımlar, markanın bilinirliğini her geçen gün arttırdı. Roman markasının hızlı yükselişiyle birlikte, Anadolu’daki toptancılardan da talepler gelmeye başladı. Bu talebi karşılamak için üretim sistemini kuvvetlendiren Roman markası, 1990’lara gelindiğinde artık Anadolu’daki birçok toptancıya ürün gönderen ulusal bir marka haline geldi.

Roman Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin çeşitli şehirlerinden yapacak olan Roman personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Roman’a iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul
Satış Danışmanı İstanbul
SATIŞ DANIŞMANLARI İstanbul – Avrupa
Kasiyer İstanbul – Avrupa
Prova Mankeni İstanbul
Satış Danışmanı İstanbul
1 Cevap = “Roman Personel Alımı 2018”
  1. Selda 7 Eylül 2016

Bir Cevap Yaz