Şahinler Holding Personel Alımı 2017

sahinler-holding-personel-alimi

Şahinler Holding Personel Alımı Yapıyor!

Şahinler Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Şahinler Holding personel alımı yapıyor. Şahinler Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Şahinler Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Şahinler Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Şahinler Holdingin temelleri 1982’de Almanya’nın Aachen şehrinde atılmıştır. Günümüzde Türkiye’nin tekstil sektöründe önemli bir konumda olan Şahinler Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. 1984 yılında ülkemizdeki faaliyetlerine başlayan Şahinler Holdingin Avrupa’da da bir çok şirketi bulunmakta. Toplamda 10.000’den fazla insana istihdam sağlayan Şahinler Holdingde çalışmayı istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Şahinler Holding İnsan Kaynakları

En büyük sermayemiz insan kaynağımızdır. Şahinler Holding Grubu hedeflerini, sahip olduğu insan kaynaklarından aldığı güçle gerçekleştirir.  Karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu, katılımın, çeşitliliğin ve çok sesliliğin desteklendiği anlayışla yoluna devam etmektedir. Grubun kültürüne uygun nitelikli insan kaynağını bünyeye katmak, çalışanların sürekli gelişim ve motivasyonunu sağlamak ana hedeflerimizden biridir.

Farklı sektörlerde ve farklı disiplinlerde şirketlerden oluşan Grup’ta insan kaynakları politikaları, şirketlerin özel koşullarına ve ihtiyaçlarına yönelik esnek bir yapıda oluşturulur. Şahinler Holding Grubu, farklı bakış açılarının ve bilgi birikimlerinin harmanlanması yolu ile yeni, yaratıcı fırsatlar yakalanabileceğine inanmaktadır.

Şahinler Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Farklı şehirlerden elemanlara ihtiyacı olan Şahinler Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Elektrik Bakım Elemanları Tekirdağ, Çorlu
Muhasebe Uzmanı Tekirdağ, Çorlu
Denetim Elemanı İstanbul – Avrupa
İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul – Avrupa
Kumaş Tasarım Sorumlusu Tekirdağ, Çorlu
Finans Uzmanı İstanbul – Avrupa
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul – Avrupa
Üretim Sorumlusu Tekirdağ, Çorlu
Denetim Uzmanı İstanbul – Avrupa
Üretim Sorumlusu İstanbul – Avrupa
Muhasebe Elemanı Tekirdağ, Çorlu
Kalite Yönetim Elemanı Tekirdağ, Çorlu
Satış Pazarlama Temsilcisi İstanbul – Avrupa
Müşteri Temsilcisi Türkiye
Pazarlama Uzmanı İstanbul – Avrupa, Bursa

Şahinler Holding iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir