Samulaş Personel Alımı İş İlanları 2017

Samulaş Personel Alımı

Samulaş insan kaynakları hakkında bilgiler ve Samulaş personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Samulaş iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Samulaş iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Samulaş eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncel iş ilanlarını bulabilirsiniz.

Samulaş Hakkında

2010 yılında Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuş bir şirket olan Samulaş hafif raylı sistem yani tramvay diyebileceğimiz bir ulaşım hizmeti vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana pek çok kişinin ulaşım için tercih ettiği Samulaş Samsun’da pek çok yere ulaşımı sağlamaktadır. Halkın yoğun ilgisi ile çalışmalarını sürdüren şirket ayrıca zaman zaman kendisine yeni çalışma arkadaşları da aramaktadır.

Samulaş İş İlanları

Samsun Hafif Raylı Sistem Samulaş İş İlanları pek çok kişiye istihdam sağlamaya devam ediyor. Ulaşımda Samsun’a büyük hizmetler veren Samulaş pek çok farklı alanda çalışanlarıyla büyük ve kurumsal bir pozisyona sahip. Oldukça iyi çalışma koşulları ve prestiji ile pek çok kişinin hayali olan Samulaş ve Samulaş’ta çalışma hakkında size bilgi vereceğiz.

Samulaş Çalışma Şartları

Samulaş’ta çalışma şartları son derece iyidir; çalışanların sosyal hakları son derece geniş tutulmaktadır. Çalışanlar ile iş sözleşmesi yapan Samulaş Personel Alımı sonrasında yeni personeline oryantasyon başta olmak üzere bir dizi eğitim düzenlemektedir. Şirketin genel işleyişi hakkında bilgi verilen çalışanlar teorik ve pratik eğitimlerini de düzenli olarak sürdürmektedirler.

Sağlık yardımı, öğle yemeği, iş kıyafeti, servis, sosyal ihtiyaçlar ve eğitim olanakları ile çalışanlara oldukça iyi koşullar sunmaktadır.

Samulaş’ın Adaylarda Aradığı Özellikler

Samulaş iş başvurusu yapan adaylarda birtakım özellikler istemektedir. Samulaş’ın adaylarda aradığı özellikleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Takım çalışmasına istekli ve takım çalışmasını seven
  • İnsan ilişkileri konusunda deneyimli ve yetenekli
  • Diksiyonu düzgün
  • Görünümüne önem veren
  • Bilgisayar teknolojileri ile yakından ilgilenen
  • Kendisini geliştirmeye istekli
  • Kariyer hedefi olan

Samulaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Samulaş bünyesinde çalışmak isteyen adayların Samulaş İş Başvurusu yapmaları gerekmektedir. Samulaş’ın web sitesinde bulunan CV örneğini doldurarak insankaynaklari@samulas.com.tr adresine yollayan adaylar İnsan Kaynakları tarafından değerlendirmeye alınmaktadır. Yapılan yazılı online başvurunun ardından adaylar uygun bulundukları takdirde görüşmeye çağrılmakta ve İnsan Kaynakları taafından değerlendirilmektedir.

Eğer siz de kendinize güveniyor, doğru kişi olduğunuzu düşünüyor ve Samulaş bünyesinde çalışmak istiyorsanız web sitesindeki CV örneğini doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca Samulaş personel alımı ilanları ihtiyaç durumlarında bazı dönemler ilan edilmektedir.

1 Yorum
  1. 17 Ağustos 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin