Sandoz Personel Alımı 2018

sandoz-personel-alimi

Sandoz Personel Alımı Yapıyor!

Sandoz insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Sandoz personel alımı yapıyor. Sandoz iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Sandoz iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Sandoz eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Norvatisin iş ortağı diyebileceğimiz Sandoz ilaç sektöründe dünyanın en önemli şirketlerinden birisidir. İsveç temelli bir şirket olan Sandoz ülkemiz ilaç sektörünün de önemli markalarından birisidir. Sandoz bu günlerde personel alımı yapmasının yanı sıra Türkiye’de yüzlerce insana iş imkanı sağlayarak ciddi bir istihdam ortamı da yaratmaktadır. Siz de ilaç sektöründe kariyerinizi devam ettirmek istiyorsanız Sandoz tam size göre bir firma diyebiliriz. İlanın ayrıntıları aşağıadadır;

Sandoz İnsan Kaynakları

Sandoz’da, hem kişisel hem profesyonel yaşamlarına tutku ve enerji kazandıran kişilerle çalışmanın gücüne inanırız. Dünya çapında heyecan verici bir kariyeri, global bir pazar lideriyle birlikte gerçekleştirmek üzere aramıza katılan 23000 çalışanımız var.

Global bir şirket olarak Sandoz, çalışanlarına gelişim ve kariyer olanakları açısından sayısız fırsat sunar. Her bir çalışan niteliklerini, isteklerini ve gelişim ihtiyaçlarını yansıtan bir kariyer belirlemek için yöneticisiyle birlikte hareket eder. Şirketimizde her bir bireye performans, potansiyel ve sunulan imkanlara dayanarak kariyer olanakları ve gelişim fırsatları sunan ortak uygulamalarımız var.

Sandoz Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin her bölgesinde zaman zaman yeni personellere ihtiyaç duyabilen Sandoz personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sandoz iş başvurusu için tıklayınız.

2 Cevap Yazılmış = “Sandoz Personel Alımı 2018”
  1. Veysel 12 Nisan 2017
  2. ziyattin 18 Aralık 2016

Bir Cevap Yaz