Şanlıurfa GAP Havalimanı Personel Alımı İş İlanları 2017

Şanlıurfa GAP Havalimanı Personel Alımı

Şanlıurfa GAP Havalimanı personel alımı sayesinde pek çok insan Şanlıurfa GAP Havalimanı içerisindeki markalarda iş sahibi oluyor. Siz de Şanlıurfa GAP Havalimanı iş ilanları ile hayal ettiğiniz rahat işe kavuşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Şanlıurfa GAP Havalimanı iş ilanlarını takip edip size en uygun pozisyona iş başvuru yapmaktır. Adaylarda aranan nitelikleri taşıyor olmanız durumunda istediğiniz işin sahibi olabilirsiniz.

Şanlıurfa GAP Havalimanı Hakkında

Yapımı yaklaşık olarak on yılda tamamlanmış olan ve 17 Haziran 2007 yılında hizmetini gerçekleştirmeye başlayan Şanlıurfa GAP Havalimanı, şehir merkezine tam olarak 35 kilometre kadar uzaklıkta bulunmaktadır. Apron kapasitesi on bir uçaktır.

Alan statüsü sivil olan havalimanının iç ve dış hatlar olmak üzere iki adet trafik tipi barındırmaktadır. 491 araçlık bir otopark kapasitesine sahiptir. İçerisinde cafe ve restourant bulunmaktadır. Aynı zamanda elektronik sistem kapsamında yer almaktadır. Uçuştan iki saat ara ile çalışmakta olan servisler, taksiler ve uygun araçlar bulunmaktadır. Yaya ve araç güvenliği düşünülmüştür. Ve aynı zamanda engelsiz havalimanı projesi kapsamında da yer almaktadır.

Şanlıurfa GAP Havalimanı İş İlanları ve Çalışma Şartları

Hafta içi ve hafta sonu sabah sekizden itibaren akşam dörde kadar hizmet vermekte olan havalimanı, müşteri memnuniyeti esaslı olarak çalışma yürütmekle beraber günden güne artan yoğunluk ile iş gücüne de fazlasıyla özen göstermektedir.

Şanlıurfa GAP Havalimanı işçi alımı, kişinin çalışacağı firmanın ve havalimanı konumu açısından değer taşımaktadır. Öncelikli olarak güvenliğin ön planda tutulduğu bir alan olması sebebiyle Şanlıurfa GAP Havalimanı iş başvurusu internet sitesi ya da çeşitli açık ilan bulunduran sitelerden rahatlıkla kişiye ulaşmaktadır.

Şanlıurfa GAP Havalimanı’nın Adaylarda Aradığı Özellikler

Havalimanının kapsamında yer alan bir iş kolu ya da içerisinde bulunan mekanlarda çalışmak isteyen bireyler öncelikli olarak CV’lerini ve başvuru formlarını doldurup ilgili bölümün insan kaynakları ile iletişime geçmelidir. Temiz, güler yüzlü, insanlar ile iletişi iyi olan ve öğrenim durumunun fazla detaylandırılmadığı biçimde uygun maaş ile ve uygun iş kolunun özelliklerini kapsaması ile değerlendirilmektedir. Şanlıurfa GAP Havalimanı personel alımı bu şekilde gerçekleştiriliyor olup aynı zamanda havalimanı güvenliği, temizliği gibi alanlarında çalışmak isteyen bireylerin gerekli özellikler ile beraber başvurmaları gerekmektedir.

Çalışma prensibi olarak tam zamanlı, yarı zamanlı ve gece vardiyası şeklinde belirtilen zaman dilimlerine uyum gösteren bireyler ya da şoför, güvenlik ve temizlik için başvuran/ başvuracak ayların ehliyet, SRC belgesi, psikoteknik belge gibi detayları, koşulları tamamlamaları gerekmektedir.

Bu sayfa Şanlıurfa GAP Havalimanı içerisinde bulunan markaların iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin