Sarar Personel Alımı 2017

sarar-personel-alimi

Sarar Personel Alımı Yapıyor!

Sarar insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Sarar personel alımı yapıyor. Bu ilanı çeşitli kaynaklardan sizler için hazırlamış bulunuyoruz. Sarar iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Sarar eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan Sarar iş ilanları haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Temelleri 1944 yılında Abdullah Sarar tarafından Eskişehir’de küçük bir terzi dükkanı olarak atılan Sarar personel alımı yapacaktır. Bugün erkek hazır giyim sektörünün devleri arasında olan sarar firması üç fabrikası ve yüzlerce mağazasıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Günümüzde sarar markası 5000’inin üzerinde insana iş imkanı sağlamaktadır. Halen eleman alımı ihtiyacı duyan sarar çeşitli illerdeki mağazalarına personel alımı yapacaktır.

Sarar Hakkında

Şirket Profili

1996 yılında Eskişehir’de faaliyete geçen Sarar Ev Tekstili ve Gömlek Fabrikası’nın günlük üretim kapasitesi 85.000 metredir. %100 pamuklu ve pamuk karışımlı döşemelik, poplin, divitin ve flanel kumaşların yanı sıra gömleklik, astarlık kumaş üzerine çalışan Sarar Ev Tekstili ve Gömlek Fabrikası ağırlıklı olarak ev tekstili ürünleri üretmektedir.

Sarar Grubu’nun ev tekstili markası olan Sarev, sektöre ilk adımını 2005 yılının sonlarında atmıştır.  Kısa zamanda Türkiye’de ve dünya üzerinde tanınan, güçlü bir marka olmayı başaran Sarev’in kuruluşundan bu yana değişmez hedefi; sahip olduğu yüksek kalite anlayışı, modernliği ve doğallığı ile ev tekstili sektörünün öncü ismi olabilmektir.

Vizyonumuz

Ürün, hizmet, güven ve kalite çemberine verdiğimiz önemle, farklılıklar yaratarak, kalıcı üstünlük sağlamak ve dünya hazır giyim pazarında vazgeçilmeyen bir moda markası olmak.

Misyonumuz

Kumaş seçimimiz, detaya verdiğimiz önem ve dikişte gösterdiğimiz ince özen ile müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak; öncü-yaratıcı çözümler ve kurumsal bir yapı ile müşterilerimize onları farklı kılacak değerde, kaliteli ürün ve hizmetler sunmak.

Sarar Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin bir çok şehrindeki mağazalarında açık pozisyonu olan sarar personel alımı yapacağı pozisyonları aşağıdaki listede bildirmiştir. Tablodan size en uygun işe karar verip tek tıkla iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Kasiyer Ankara
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul
Gıda Mühendisi Eskişehir
Kasiyer Konya
Mağaza Satış Danışmanı Ankara
Kasiyer İstanbul
Genel Başvuru Eskişehir
Mağaza Satış Danışmanı Düzce
Mağaza Satış Danışmanı Kütahya
Kasiyer Ankara
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul
Grafiker İstanbul
Mağaza Satış Danışmanı Antalya
Bilgi İşlem Elemanı İstanbul
Mağaza Müdürü Çanakkale
Mağaza Müdür Yardımcısı Çanakkale
Mağaza Satış Danışmanı Antalya
Mağaza Satış Danışmanı Çanakkale
Kasiyer Çanakkale
Market Görevlisi Eskişehir
Terzi Ankara
Kat Hizmetleri Görevlisi Eskişehir
Kasiyer Ankara
İhracat Müşteri Temsilcisi İstanbul
Mağaza Satış Danışmanı İstanbul
Garson Eskişehir

Sarar’a iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 8 Mart 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir