Sarar Staj Başvurusu 2017

Sarar Staj Başvurusu

Sarar Eskişehir’de bulunan bir terzi atölyesi ile faaliyet hayatına başlamıştır. 1944 yılından bu yanan Sarar marka kıyafetler modaya yön veren markalar arasına da girmeyi başarmıştır. Sarar şık ve kaliteli ürünlerini Dünya üzerinde yabancı pazarlara da açılarak ihracat etmektedir.

Dünya’da 5 farklı kıtada ve 50’nin üzerinde ülkede Sarar kıyafetleri giyilmektedir. Sarar özel tasarım ekibi ile günden güne gelişerek faaliyet alanını genişletmiştir. Yanı sıra firma hem staj zorunluluğu olan öğrencilere deneyim ortamı sunabilmek hem de kendi eleman açığını karşılamak için Sarar stajyer alımı yapmaktadır. Türkiye’de giyim sektöründe marka bilinilirliği en yüksek hacme ulaşmış firmalardan biridir.

Sarar Staj Başvurusu Şartları Nelerdir?

  • Stajyer adayların giyim, tekstil veya moda tasarımı bölümlerinde giyim ile alakalı olan bölümlerde okuyor olmaları gerekir.
  • Veya bu bölümlerden okullarını bitiren öğrencilerin yüksek lisans yapmaları gerekir.
  • Tercihen İngilizce bilgisi olan stajyerler ilk sıralarda değerlendirilir.
  • Öğrencilerin yapacakları stajların zorunluluk kapsaması altında olması gerekir. Aynı zamanda öğrenciler okullarından alacakları bir belge ile zorunlu staj yapmaları gerekliliğini kanıtlamalıdırlar.
  • Staj süresi içerisinde öğrencilerin sigortaları okullları tarafından yapılacaktır. Öğrenciler bu durumu belgelendirmelidirler.

Sarar’a Staj Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sarar staj başvurusu için adaylar firmanın resmi web sitesini ziyaret ederek staj başvurusu bölümünden başvurularını gerçekleştirmelidirler.

Sarar staj başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin