Sardunya Catering Personel Alımı İş İlanları 2018

sardunya-catering-personel-alimi-is-ilanlari

Sardunya Catering Personel Alımı Yapıyor! İş İlanları Burada

Sardunya Catering insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Sardunya Catering personel alımı yapıyor. Sardunya Catering iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Sardunya Catering iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Sardunya Catering eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Yemek sektöründe adını duyurmuş markalardan biri olan Sardunya Catering personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de çatısı altında onlarca insanın çalıştığı bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Sardunya Catering İnsan Kaynakları

SARDUNYA kalitesini sürdürebilmenin en etkin aracının nitelikli ve deneyimli ekibimizi sürekli geliştirerek muhafaza etmek olduğunun bilincindeyiz.

Bu yüzden her görev seviyesindeki SARDUNYA’lı için kariyer planlaması yapmak, bu plana uygun kaynak tahsis etmek, rehberlik edip ,izlemek temel İnsan Kaynakları Politikamızdır.

Amacımız, çalışanlarımızı yalnızca iş değil, esas olarak, meslek sahibi yapmaktır. Bunun için; SARDUNYA çalışanları yılda ortalama 60 saat eğitim alırlar.

Amacımız, çalışanlarımızın yalnızca işyerinde değil evlerinde ve toplumda da daha yararlı bireyler haline gelmesine katkıda bulunmaktır.

Bu nedenle;

Kişisel Gelişim Programları ve Kurum içi Koçluk ile onları sürekli destekleriz.

SARDUNYA, sektörde çalışan değişimi –en düşük- firmadır. SARDUNYA yönetimi olarak, çalışanlarımızla gurur duyar, onların da gurur duydukları bir çalışma ortamını geliştirmek için var gücümüzle çalışırız.

Sardunya Catering Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ihtiyaç duyduğu çeşitli şehirlerden gerçekleştiren Sardunya Catering personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Sardunya Catering insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Bulaşıkçı İstanbul – Avrupa
Garson Komi İstanbul – Avrupa, Anadolu
Banket Sorumlusu İstanbul – Avrupa
Aşçı Yardımcısı İstanbul – Avrupa
Bölge Müdür Türkiye
Operasyon Direktörü Türkiye
Proje Müdürü Tekirdağ, Çorlu
Gıda Teknikeri İstanbul – Avrupa, Anadolu
Kalite Hijyen Sorumlusu İstanbul – Avrupa

Bir Cevap Yaz