Sarkuysan Personel Alımı 2018

sarkuysan-personel-alimi

Sarkuysan Personel Alımı Yapıyor!

Sarkuysan insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Sarkuysan personel alımı yapıyor. Sarkuysan iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Sarkuysan iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Sarkuysan eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Sarkuysan 1972 yılında Kapalıçarşıda altın işiyle uğraşan esnafların öncülüğüyle kurulmuştur. Sektöründe ülkenin önemli firmalarından birisi olan Sarkuysan personel alımı yapmaya devam ediyor. Bünyesinde yüzlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Sarkuysan İnsan Kaynakları

Vizyonumuz

Şirketimizin değerlerini paylaşabilecek kişilik ve eğitim altyapısına sahip, değişime hızla uyum sağlayan, kendisi ve çevresi ile barışık, çok yönlü, sürekli gelişimi benimseyen, coşkulu, heyecanlı, meraklı kişileri aramıza alarak onların mutlu, verimli ve yaratıcı bir çalışan olmaları için gerekli olanakları ve ortamı sağlamaktır.

Değerlerimiz

Sarkuysan İnsan Kaynakları uygulamalarının temelini ortak değerlerimiz oluşturur. Şirketimizin başarısında ve geleceğe güvenle bakmasında çalışanlarımız tarafından paylaşılan ortak değerlerin büyük önemi vardır.

Bu değerler; toplumumuzun geleneklerine ve değerlerine duyarlılık, güvenilirlik ve dürüstlük, iç ve dış müşteri memnuniyetine odaklı çalışma, takım çalışması ve dayanışma, karşılıklı saygı ve sevgiye dayalı güler yüzlü bir ortam, yenilikçilik ve yaratıcılık, sürekli gelişim ve özgüvendir.

Uygulamalarımız

İşe alım: İşe alınacak personelin ortak değerlerimize uygunlukları yanında göreve özgü yetkinliklere de sahip olmaları esastır. Çalışanlarımız için her yıl yapılan performans değerlendirmeleri çerçevesinde kariyer planlaması, ücretlendirme ve bireysel gelişimi politikaları oluşturulur.

Sarkuysan Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Çeşitli reklam sitelerinde Sarkuysan personel alımı pozisyonlarına rastlayamasak da firmaya genel başvuru formunuzu gönderebilirsiniz. Sarkuysan iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yaz