Sasel Elektromekanik Personel Alımı İş İlanları 2018

sasel-elektromekanik-personel-alimi-is-ilanlari

Sasel Elektromekanik Personel Alımı Yapıyor! İş İlanları Burada

Sasel Elektromekanik insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Sasel Elektromekanik personel alımı yapıyor. Sasel Elektromekanik iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Sasel Elektromekanik iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Sasel Elektromekanik eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Sasel Elektromekanik Hakkında

1984

Sasel Türkiye’nin en büyük inşaat gruplarından Yüksel Holding’in bünyesinde 21 Ocak 1984 yılında elektrik ve elektronik konularında proje, mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerini yürütmek üzere bir ihtisas şirketi olarak kurulmuştur. Elektrik grubu, inşaat sektöründe bir ihtisas ve mühendislik grubu olarak alt müteahhitlik hizmetleri yapmaktadır.

1993

Yıllar geçtikçe SASEL elektrik taahhüt, tesisat, montaj, müşavirlik ve mühendislik alanlarında kendine iyi bir yer edinmiştir. 1993 yılı itibariyle yoğun bir şekilde yurt dışına açılmış, çeşitli projeleri üstlenerek başarıyla yürütmüş ve bugün de yeni projelerle başarısını devam ettirmektedir.

1997

Şirketimiz, 1997 yılı içinde yeni arayışlar ve iş geliştirme çalışmaları içine girmiştir. Çalıştığımız firmalara elektromekanik komple hizmet sunabilmek için 1997 yılı Ağustos ayı itibarı ile bünyemizde mekanik grup oluşturulmuştur. Ayrıca imalat sektöründe yer almak düşüncesiyle Schneider Electric grubuna bağlı Schneider markası ve garantisi altında Prisma tipi modüler pano imalatına başlanılmıştır.

1998

Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde 1200 m2 kapalı alanı olan bir fabrika binası satın alınmıştır. Bu fabrika binası genel müdürlük tesisi ve pano montaj fabrikası olarak düzenlenmiştir. SASEL bünyesindeki elektrik, mekanik, proje, taahhüt, muhasebe ve imalat grupları 27 Nisan 1998 tarihi itibarı ile faaliyetlerini yeni binalarında devam ettirmişlerdir.

Sasel Elektromekanik Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ihtiyaç duyduğu şehirlerden gerçekleştirecek olan Sasel Elektromekanik personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu açık pozisyonları inceleyerek firmaya iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. Buradan Sasel Elektromekanik insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz