Sbarro Personel Alımı 2018

sbarro-personel-alimi

Sbarro Personel Alımı Yapıyor!

Sbarro insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Sbarro personel alımı yapıyor. Sbarro iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Sbarro iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Sbarro eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İtalyan kardeşler tarafından Amerika’da kurulan Sbarro, dünyanın en büyük pizza üreticileri arasında yerini almaktadır. Ülkemizdeki faaliyetlerine de başarılı bir şekilde devam eden Sbraro personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olup kariyerinizi bu yönde sürdürebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Sbarro İnsan Kaynakları

Türkiye’nin her yerinden sadece şehir içi tarifesi ile ulaşabileceğiniz bu çalışmayı,kurumsal kimliğimize yakışır bir inovasyon olarak değerlendiriyoruz. Üstelik şu anda hattımız aktif ve çağrı almaya başlamış durumda.

Sistemin işleyişi ile ilgili kısaca bilgi vermemiz gerekirse;
Çağrı merkezindeki arkadaşlarımız adayların ön bilgilerini alacaklar ve kaydedecekler.İkinci aşamada restoranlar başvuruları değerlendirip, uygun olanlar ile mülakat yapacak.Mülakat süreçleri sonunda en uygun adaylar restoranlarımızda, çağrı merkezimizde veya merkez ofisimizde istihdam edilebilecek.

Bu şekilde, aday ve başvuru bilgilerini çok daha sağlıklı bir şekilde arşivleyebilecek ve raporlayabileceğiz.Aranılan aday kriterlerini girerek,adaylar ile daha çabuk ve sağlıklı iletişim kurabileceğiz.

Burger King,Sbarro,Popeyes ve Arby’s markalarımıza gelecek başvurular için İlk etapta,çağrı merkezimizde görev yapan 15 kişiye eğitim verildi.Ayrıca merkez ofisimizde çağrıların raporlamasını yapacak ve restoranlar ile koordinasyonu sağlayacak 2 İK uzmanı da bu konuda yetkilendirildi ve eğitildi.

TAB Gıda olarak bizi heyecanlandıran ve motive eden bu yeni uygulamamız için hazırız.

Markalarımıza heyecan duyan ve yeterli kriterleri sağlayan adaylarımızın başvurularını bekliyoruz.

Sbarro Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını Türkiye’de bulunan bir çok şubesine yapacak olan Sbarro personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarını inceleyerek Sbarro’ya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Buradan Sbarro insan kaynakları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz