Securitas Personel Alımı İş İlanları 2017

Securitas Personel Alımı

Securitas insan kaynakları hakkında bilgiler ve Securitas personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Securitas iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Securitas iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Securitas eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Securitas İş İlanları

Güvenlik sektöründe sunmuş olduğu hizmetleri ile kaliteli ve güvenilir hizmetlerin adresi olan Securitas iş ilanları ile bünyesinde çalıştırılmak üzere yeni ekip arkadaşları aramaktadır. Güvenlik sertifikasına sahip olan kişileri farklı adreslerde görevlendirmek üzere yeni alımlar yapacaktır. Aranan kriterlere uygun olan kişilerin yapacakları başvurular değerlendirilerek bu şekilde süre içerisinde geri dönüşler yapılacaktır. Bunun için geç kalınmadan başvuruların yapılması gerekir.

Securitas Personel İlanları

Güvenlik sektöründe çalışmak isteyenlerin tercih edebileceği kurumsal firmalar arasında yer alan Securitas personel alımı daha fazla alanda yeterli kapasite ile hizmetlerine devam etmek adına yeni ekip arkadaşları aramaktadır. Aranan kriterlere uygun olan kişilerin online olarak yapacakları başvurular değerlendirilerek bu şekilde kısa süre içerisinde başvurulara geri dönüş yapılacaktır.

Firma alacağı personelleri anlaşmalı olduğu kurumlarda görevlendireceği için farklı adreslere görev almalarını sağlayacaktır. Bu nedenle başvuru yapacak olan kişilerin bu konuda bulundukları bölgede hizmet almak adına verilen ilana başvuru yapmaları gerekir.

Securitas Açık Pozisyonlar

Yapmış olduğu çalışmaları ile hizmet alanında hızla büyüyen firma güvenlik görevlisi pozisyonunda görev almak üzere çok sayıda eleman alımı yapacaktır. Bu sayede iş arayanlar güvenlik sertifikası alarak bu pozisyonda görev alma imkanı elde edebilirler. Firma belirlemiş olduğu kriterlere göre yapacağı alımlar ile anlaşmalı olduğu kurumlara güvenlik alanında hizmet vermektedir. Bu nedenle çok sayıda personele ihtiyaç duyulmaktadır.

Securitas Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu bölgelerden yapacak olan Securitas personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. İlanlar arasında İstanbul, Gebze, Muğla, İzmir, Bursa, Ankara gibi pek çok şehir bulunmaktadır. Aşağıda yer alan link adreslerini kullanarak Securitas boş pozisyonlar ve iş başvuruları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/securitas-guvenlik-hiz-a-s-is-ilanlari?firma=158001

Securitas kariyer sayfası için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir