Selçuk Ecza Deposu Personel Alımı 2018

selcuk-ecza-deposu-personel-alimi

Selçuk Ecza Deposu Personel Alımı Yapıyor!

Selçuk Ecza Deposu insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Selçuk Ecza Deposu personel alımı yapıyor. Selçuk Ecza Deposu iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Selçuk Ecza Deposu iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Selçuk Ecza Deposu eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1958 yılında Konya’da temelleri atılan Selçuk Ecza Deposu bir aile şirketi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Sektöründe kendisini geliştirerek adım adım büyüyen firma bugün bir çok eczacının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kurulduğu günden bu yana şubelerinin sayısı sürekli arttırmayı başaran Selçuk Ecza Deposu personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında binlerce insana iş imkanı sağlayan bu büyük firmada siz de çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarını inceleyebilir, firmaya nasıl başvurucağınızı öğrenebilirsiniz.

Selçuk Ecza Deposu İnsan Kaynakları Faaliyetleri

Selçuk Ecza Deposu’nun insan kaynakları stratejileri ve politikaları, kuruluş bünyesinde faaliyet gösteren İnsan Kaynakları Bölümü tarafından belirlenir ve uygulanır. Şirket’in insan kaynakları anlayışı, sürekli gelişimi destekleyen bir yaşam ve iş yapma biçimi olarak belirlenmiştir. Bu bölüm, kaynakları etkili kullanan, çevreye ve topluma katkıda bulunan, saygın ve rekabette üstün gelmeye odaklı ve bütün bunların sonucu olarak Selçuk Ecza Deposu’nu dünya standartlarında bir şirket haline getirme amacıyla çalışır. Bu da en iyi olmayı ve özgüveni; güçlü değerlere sahip olmayı ve sürekli gelişmeyi; açık ekip çalışmasına yatkınlıkla işgücü oluşturulmasını ve personel verimliliğini gerektirmektedir. Bütün bu gereklilikler, motivasyonun artırılmasıyla, aidiyet bilincinin oluşturulmasıyla, birlik ve beraberlik ruhunun geliştirilmesiyle de desteklenmekte ve temel ilkeler olarak benimsenmektedir.
Selçuk Ecza Deposu’nda çalışan herkese eğitimi ve birikimi doğrultusunda tüm kariyer yolları açık bırakılmaktadır. Kuruluşun çalışma prensiplerine uyan, dürüst ve güvenilir olan, işini iyi yapan, öğrenmeye istekli her çalışan, en alt kademeden başlayarak en üst kademeye kadar yükselme imkânına sahiptir. Bu yolu açan ise çalışanlardaki “yeteneğin” ve “şirkete bağlılık” duygusunun geliştirilmesidir. Bu sürecin bir avantajı da ecza depoculuğunda “yönetim” kademelerine kadar yükselen herkesin, tüm sistemi en ince ayrıntısına kadar öğrenmiş olmasıdır.

Selçuk Ecza Deposu Personel Alımı Yapacağı Pozisyonlar

Yılın her zaman diliminde yeni personellere ihtiyaç duyabilen Selçuk Ecza Deposu personel alımı yapacağı pozisyonları henüz yayınlamamıştır. Firma yetkilileri her an çeşitli reklam sitelerinde iş ilanlarını yayınlayabilir  bu yüzden firmanın en güncel iş ilanı haberlerini buradan paylaşmaya devam edeceğiz. Ancak yine de firmanın resmi sitesine girerek genel başvuruda bulunabilirsiniz. Selçuk Ecza Deposu iş başvuru için tıklayınız.

45 Cevap Yazılmış = “Selçuk Ecza Deposu Personel Alımı 2018”
 1. Taner 14 Kasım 2017
 2. Ufuk 9 Kasım 2017
 3. Özer 3 Kasım 2017
 4. Mehmet selim özdil 22 Ekim 2017
 5. Maşallah 20 Ekim 2017
 6. Emin 19 Ağustos 2017
 7. MUSTAFA 13 Ağustos 2017
 8. Burak 3 Ağustos 2017
 9. Fatih GÜNEYARSLA N 27 Temmuz 2017
 10. Ahmet 7 Temmuz 2017
 11. abdulkadir boyraz 7 Temmuz 2017
 12. Melahat 4 Temmuz 2017
 13. Yusuf okan 17 Haziran 2017
 14. Murat onat 15 Haziran 2017
 15. Vedat Emre 5 Haziran 2017

Bir Cevap Yaz