Setur Personel Alımı 2017

setur-personel-alimi

Setur Personel Alımı Yapıyor!

Setur insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Setur personel alımı yapıyor. Setur iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Setur iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Setur eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Koç Holding’in bir parçası olan Setur 1964 yıllarında kurulmuştur. İlk zamanlarında sadece Duty Free hizmeti veren ve daha sonra turizm sektöründe hizmetlerine devam eden Setur o yıllardan beri ülkemizin en büyük turizm şirketlerinden birisidir. Yalnızca ülkemizde değil dünya genelinde tanınan bir firma olan Setur personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de sektörün en güçlü firmalarından biri olan Setur’da çalışmak istiyorsanız ilanın devamını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapılacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Setur İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Açıklık, ekip çalışması, girişimcilik ve yaratıcılığı  destekleyerek, şirketimizi Türkiye’de çalışmak için en çok tercih edilen ve çalışanların gerçekten mutlu olduğu şirket haline getirmek. Müşteri ve çalışanların memnuniyetini hedef almak ve bunu sürekli kılmaktır.

İnsan Kaynakları Misyonumuz

  • Şirketin değeri, hedef ve stratejileri doğrultusunda değişen rekabet şartlarına uyum sağlayabilmek için sürekli gelişimi mümkün kılmak,
  • Kişilerin ve işin ihtiyaçlarını karşılamada güvenilir, etkin, yetenekli ve amaç yönlü bir takım olarak tanınmak,
  • İş amaçlarına ulaşmada kişisel çabaları grup bazında koordine etmek,
  • Mevcut ve gelecekteki iş ihtiyaçlarının temeli için gereken nitelikli eleman ihtiyacını giderebilmek.

Setur Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkemizin birçok bölgesinde yeni personeller alacak olan Setur personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bugünlerde 15’in üstünde açık pozisyonu bulunan Setur firmasında siz de bir iş bulmak istiyorsanız listeden size uygun bir pozisyon seçebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Muhasebe Elemanı Aydın – Kuşadası
Önbüro ve Liman Hizmetleri Şefi Muğla
Gemici İstanbul – Anadolu
Depo Elemanı İstanbul – Anadolu
Bilet Satış Temsilcisi İstanbul – Anadolu
Elektrik Teknisyeni İstanbul – Anadolu
Mekanik Teknikeri İstanbul – Anadolu
Engelli Personel İstanbul – Anadolu, Avrupa
Genel Başvuru İstanbul Anadolu, Avrupa

Setur iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir