Seydişehir Belediyesi Personel Alımı 2017

Seydişehir Belediyesi Personel Alımı

Seydişehir Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Seydişehir Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Seydişehir Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Seydişehir İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Akdeniz bölgesi içerinde olan Konya iline bağlı Seydişehir ilçesidir. Konya merkezine 90 km mesafededir. Gün geçtikçe nüfus artısı göstermektedir. Toprak verimi bol olan şehrimizde tarım daha ilgi görmektedir. Ayrıca eğitim ve kültür bakımında zengin bir şehrimizdir. İlçemizde 10 adet lise, 42 adet ilköğretim okulu, 1 adet özel ilköğretim okul kurumu hizmet vermektedir. Seydişehir Belediyesi başkanı Mehmet Tutal atmış olduğu yeni projelere imza atarak ilçemizin her geçen gün daha da gelişmektedir.

Seydişehir Belediyesi Personel Alımı

Seydişehir belediyesi işçi alımı ile ilçemizdeki işsizlik oranını en aza düşürmekte ve sizlerin en iyi hizmet alabilmeniz için yardımcı olmaktadır. Seydişehir Belediyesi başkanı Mehmet Tutal yönetiminde hizmet vermektedir.

Seydişehir Belediyesi Bulunan Birimler – Çalışma şartları

Seydişehir Belediyesi birçok birim ile hizmet vermektedir. Bu birimlerden bazıların isimleri, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler birimi, İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Onarım birimi, Ruhsat Denetim birimi, Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Seydişehir Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikleri

Seydişehir belediyesi iş ilanları yayınlandığı takdirinde iş başvurusu yapacaklar Aday Türkiye vatandaşı olmalıdır. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır. Detaylı olan güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal eden bir konumun olmaması Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir.

Seydişehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Seydişehir belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumun da eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile iş başvuru tarihleri belli değildir. Seydişehir belediyesi iş başvurusu yapabilmek için düzenli olarak İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir