Shell Personel Alımı 2017

shell-personel-alimi

Shell Personel Alımı Yapıyor!

Shell insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Shell personel alımı yapıyor. Shell iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Shell iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Shell eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

İlk olarak Londra’da tarihi eserler ve deniz kabukları satan küçük bir dükkanda başlayan firma uzun bir zamandan sonra dünyanın en büyük akaryakıt ve enerji firmalarından birisi haline gelmiştir. Türkiye pazarına ise cumhuriyetin kurulma tarihiyle giren Shell ülkemizin de en büyük enerji firmalarından birisidir. 70’den fazla ülkede çalışmalarını sürdüren 90.000’in üzerinde çalışanıyla Shell personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de Shell ekibinde yer almak istiyorsanız aşağıda hazırladığımız shell insan kaynakları duyurusunu ve firmanın alacağı eleman pozisyonlarını inceleyiniz.

Shell İnsan Kaynakları

Shell’in deneyimli profesyonellere ve yeni mezunlara sunacağı çok şey var. İnovasyonun günlük çalışma hayatının bir parçası olduğu bir yerde çalışmak, global bir şirketin ve çok çeşitli projelerin bir parçası olmak bize katılmanın avantajlarından sadece birkaçı. Ayrıca sektör genelinde tanınan nitelikler edinme şansı yakalayacak ve liderliğe doğru ilerleyeceksiniz. Global operasyonlarımız genelindeki faaliyetlerin çok geniş olması sayesinde yetenekleriniz veya hedeflerinize uygun fırsatları sunabiliriz.

Ticari İş Alanları

Shell’de fırsatların ayağınıza gelmesini beklemek zorunda değilsiniz. Hızlı hareket eden ve gerçekten çeşitlilikler barındıran bir işletmede kendi kariyerinizin peşinde olacaksınız.

Mesele bir kazan-kazan ortaklık kurmak: siz kişisel gelişiminizi azami seviyeye çıkarırken, biz sizin yeteneğinizden faydalanırız.

Dünyanın dört bir yanında 130’dan fazla ülkede faaliyet göstererek, size çok çeşitli iş imkânları sunabiliriz. Dahası, ilerlemeniz için gereken tüm destek, fırsat ve eğitimleri almanızı sağlarız.

Teknik İş Alanları

Yenilik, Shell’de bir yaşam biçimidir. Sadece petrol, gaz ve kimyasallarda değil, aynı zamanda rüzgar ve güneş enerjisi gibi geri dönüştürülebilir enerjilerde de her zaman lider olmaya çabalıyoruz

Shell’in destek ve sürekli öğrenme kültürü her alanda başarılı olmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Amacımız bugünün yeteneklerini yetiştirip teşvik ederek, yarının liderleri olmalarına yardımcı olmaktır.

Uygulamalı eğitim yaklaşımımızın üstünlüğü ve sorumluluk bilinciniz kariyerinizi istediğiniz hızda şekillendirmenize olanak tanır.

Dünya genelindeki ağımızın neresinde çalışırsanız çalışın birçok fırsat sizi bekliyor olacaktır.

Shell Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin çeşitli yerlerinden elemana ihtiyacı olan Shell personel alımı yapacağı listeyi aşağıda bildirmiştir. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

İstasyon Muhasebe Sorumlusu İstanbul, Kocaeli…
Ön Saha Satış Elemanı İstanbul
Ön Saha&Market Satış Elemanı – Bodrum Muğla
Ön Saha Satış Elemanı İstanbul – Avrupa
Perakendeci Türkiye
Market Satış Elemanı İstanbul – Avrupa
Graduate Program in Shell Turkey İstanbul – Avrupa
IT Altyapıları Destek Analisti İstanbul – Avrupa
Bölge Satış Müdürü Türkiye
Field Based Account Manager Ankara
Customer Service Professional İstanbul – Avrupa
Ön Saha & Market Satış Elemanı – İstanbul – Avrupa
University Intern for Summer İstanbul, Kocaeli
Retail Finance Advisor İstanbul – Avrupa

Shell’e iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

10 Yorum
  1. 29 Temmuz 2017
  2. 20 Haziran 2017
  3. 17 Mayıs 2017
  4. 9 Mart 2017
  5. 16 Şubat 2017
  6. 1 Şubat 2017
  7. 14 Ocak 2017
  8. 15 Aralık 2016
  9. 22 Eylül 2016
  10. 3 Ağustos 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir