Sherwood Breezes Resort Personel Alımı İş İlanları 2017

Sherwood Breezes Resort Personel Alımı

Sherwood Breezes Resort insan kaynakları hakkında bilgiler ve Sherwood Breezes Resort personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Sherwood Breezes Resort iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Sherwood Breezes Resort iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Sherwood Breezes Resort eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Sherwood Breezes Resort Hakkında

Lara Beach’te altın kumların üzerinde ultra her şey dahil bazında hizmet veren 5* lüks tesisimiz  Sherwood Breezes Resort’e hoşgeldiniz.

Ailenizle birlikte günün yorgunluğunu üzerinizden atacağınız, kusursuz restoran ve barlarda üst düzey servis alacağınız, göz kamaştırıcı bahçe, ferahlatıcı havuzlar, canlı animasyon şovları ve açık hava tiyatrosu, bahçeleri ile eğlence dolu aktivitelerle, rahatlatıcı ve zevkli bir tatil yaşayın. Ödüllü tesisimizde modern donatılmış 499 oda ve suit bulunmaktadır.

Ailenizin bütün fertlerine hitap etme mottosuyla yola çıkan tesisimizde, 5-12 yaş grubundaki çocuklar için Mini Kulüp’te sınırsız eğlence sunulmaktadır. Gençler Aquapark’ta kaydırakların veya spor turnuvalarının tadını çıkartırken, yetişkinler SPA ve Türk Hamamı’nda geleneksel ritüeller eşliğinde kendilerini şımartmakla kalmayıp duyularını tekrardan canlandıracaklar.

Sherwood Breezes Resort geleneksel Türk misafirperverliği eşliğinde tatilinizi unutulmaz kılacak…

Sherwood Breezes Resort Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ağırlıklı olarak Antalya bölgesinden yapacak olan Sherwood Breezes Resort personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Siz de bu pozisyonları inceleyerek Sherwood Breezes Resort’ta kendinize uygun bir iş sahibi olabilirsiniz. Aşağıda yer alan link adresinden Sherwood Breezes Resort güncel açık pozisyonlarını görüntüleyebilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/sherwood-hotels-is-ilanlari?firma=155728

1 Yorum
  1. 1 Ekim 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir