Simit Sarayı Personel Alımı 2017

simit-sarayi-personel-alimi

Simit Sarayı Personel Alımı Yapıyor!

Simit Sarayı insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Simit Sarayı personel alımı yapıyor. Simit Sarayı iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Simit Sarayı iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Simit Sarayı eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

2002’de kurulan Simit Sarayı o zamanlar ilk şubesi olan Mecidiyeköy’de müşterilerini ağırlamaktaydı. Hamurumuzda dostluk var sloganıyla işe koyulan firma kısa süre sonra çok sevildi ve şubelerinin sayısını arttırmaya başladı. Hızla Türkiye’nin dört bir yanına yayılan Simit Sarayı son günlerde ise yurt dışında açtığı şubeleriyle adından sıkça söz ettirmekte. Toplamda 6.500’ün üzerinde çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Simit Sarayı personel alımı yapmaya devam ediyor. Siz de Simit Saray’ında çalışmak istiyorsanız haberimizin ayrıntılarında yer alan Simit Sarayı insan kaynakları duyurusunu ve firmanın ihtiyaç duyduğu personel pozisyonlarını inceleyebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Simit Sarayı İnsan Kaynakları

Performans Yönetimi

Şirketimiz hedef ve stratejileri doğrultusunda çalışanlarımızın performansını değerlendirerek gelişmeye açık yönlerini tespit edip bu yönde katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Kariyer Yönetimi

Hedeflerini sürekli olarak gerçekleştiren, yetkinliklerini geliştiren, sorumluluk almaya istekli her kademedeki çalışanımızın en etkin şekilde değerlendirilmesi, gelişimlerinin sağlanması, kariyer planlarının yapılması önceliklerimiz arasındadır.

Sosyal Olanaklar

  • Özel Sağlık Sigortası : Şirketimizde personellerimize özel sağlık sigortası yapılmaktadır.
  • Ulaşım Hizmeti : İşe geliş gidişlerde çalışanlarımıza servis imkanı sağlanmaktadır.
  • Yemek Hizmeti : Öğlen yemek servisi sunulmaktadır.
  • Simit Sarayı, çalışanlarına Ferdi Kaza Sigortası yapmaktadır.

Simit Sarayı Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını ülkemizin ihtiyaç duyduğu bölgelerinden yapan Simit Sarayı, personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Size uygun bir işe karar verdikten sonra hızlı bir şekilde aşağıdaki linkten iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Simit Sarayı iş başvurusu için tıklayınız.

1 Yorum
  1. 10 Temmuz 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir