Sinop Havalimanı Personel Alımı İş İlanları 2017

Sinop Havalimanı Personel Alımı

Sinop Havalimanı personel alımı sayesinde pek çok insan Sinop Havalimanı içerisindeki markalarda iş sahibi oluyor. Siz de Sinop Havalimanı iş ilanları ile hayal ettiğiniz rahat işe kavuşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Sinop Havalimanı iş ilanlarını takip edip size en uygun pozisyona iş başvuru yapmaktır. Adaylarda aranan nitelikleri taşıyor olmanız durumunda istediğiniz işin sahibi olabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Hakkında

Sinop Havalimanı, günümüzden yaklaşık olarak yirmi dört yıl öncesinde, Sinop ili merkezinde hizmet etmeye başlamıştır. Havalimanının ortalama yolcu kapasitesi yüz elli bin kadardır.

Şehir içine olan uzaklığı yalnızca sekiz kilometre olan Sinop Havalimanı, beton bir piste ve otoparka sahiptir. Yolcuya açık alanların da bir hayli fazla olduğu havalimanında otopark kapasitesi yaklaşık yüz araç kadardır. 2001 yılına kadar düzenli olarak hizmetini gerçekleştiren havalimanı, 2001 yılında bir süreliğine kapatılmış olup 2008 yılına kadar hizmet vermemesinin ardından Temmuz 2008’de tekrar hava trafiğinde yerini almıştır.

Sinop Havalimanı işçi alımı, her yıl düzenli kontroller ile hem havalimanının içerisinde yer alan kurumlarda hem de havalimanına bağlı çalışmak ile birlikte gerçekleştirilmektedir.

Sinop Havalimanı Çalışma Şartları

Hafta içi sabah sekizden itibaren akşam dört buçuğa kadar; hafta sonu ise sabah sekizden itibaren öğlen on ikiye adardır. İnsan kaynakları bölümü ile görüşülmesi durumunda onaylanan iş alımları ile müşteri odaklı çalışma sürdürecek olan uygun maaş ile çalışan pek çok personel alınmaktadır.

Sinop Havalimanı iş başvurusu şu yöndedir: ad soy-ad, yaşanılan şehir, eğitim durumu, medeni durum ve çalışılmak istenen firmanın isminin bulunduğu bir form ya da gerekli web sitelerinden iş başvurusu ile yapılmaktadır. Havalimanı kapsamında iş, çalışma asgari ücret ile başlatılmaktadır. İlerleyen zamanlarda işçinin kalitesi ve bulunduğu konum gereği statüsü belirlenerek maaşında artışlar yapılabilmektedir.

Sinop Havalimanı iş ilanlarının bulunduğu ilan siteleri ve Türkiye İş Kurumu kapsamında yürütülen bir proje olan İŞ-KUR’un gerekli web sitesinde ve iş ilanları arasında yer almaktadır.

Sinop Havalimanı’nın Adaylarda Aradığı Özellikler

Gerek havalimanı içerisinde bulunan pek çok mekan için gerekse havalimanına bağlı işler için çalışmak isteyen adaylar öncellikle Cv’si ile birlikte başvuru yapmak zorundadır. Sinop Havalimanı personel alımı firmaların adaylarında aradığı özelliklere göre değişkenlik gösterebilmek ile beraber bazı iş kolları için E sınıf ehliyeti olan ve SRC ve psikoteknik belgesine sahip olan, tercihen eğitim durumu öğrenim kurumlarının herhangi biri olabilir. Uygun çalışma koşulları sağlayan ve açık pozisyondaki mağazaların ise uygun olanakları ile çalışmak mümkün. Siz de istediğiniz firmanın iş ilanına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa Sinop Havalimanı içerisinde bulunan markaların iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir