Sivas Nuri Demirağ Havalimanı İş İlanları 2017

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı İş İlanları

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı personel alımı sayesinde pek çok insan Sivas Nuri Demirağ Havalimanı içerisindeki markalarda iş sahibi oluyor. Siz de Sivas Nuri Demirağ Havalimanı iş ilanları ile hayal ettiğiniz rahat işe kavuşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Sivas Nuri Demirağ Havalimanı iş ilanlarını takip edip size en uygun pozisyona iş başvuru yapmaktır. Adaylarda aranan nitelikleri taşıyor olmanız durumunda istediğiniz işin sahibi olabilirsiniz.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, günümüzden tam olarak altmış yıl öncesinde askeri amaç ile kullanılması için sivil hava trafiğindeki yerini almış; yaklaşık olarak yirmi yedi yıl öncesinde ise Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nin inşa etmiş olduğu binada hizmetini gerçekleştirmeye devam etmiştir.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Hakkında

Bakanlar Kurulu’nun almış olduğu bir karar neticesinde 31 Ocak 2002 tarihinde hava trafiğine kapatılmış olup, yaklaşık olarak bir yıl sonra, 17 Ekim 2003 tarihinde yine Bakanlar Kurulu’nun kararı doğrultusunda hava trafiğindeki yerini tekrar almıştır. İç Hatlar ve Dış Hatlar olmak üzere iki ana kısmı bulunmaktadır. Türkiye konumunun en uzun ikinci pistidir. Kendine özgü bir mimari ile inşa edilmiş olan binanın yıl içerisinde ortalama olarak iki milyon yolcu kapasitesi bulunmaktadır.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı Personel Alımı Şartları

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutularak hizmet verildiği havalimanında, güler yüz ve hassasiyet önemlidir. Şehre fazla uzakta olmayan bu havalimanında servis araçları ve taksiler ile ulaşım sağlanabilmektedir. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı işçi personel alımı ise hem internet üzerinden hem de gerekli formları doldurarak yapabileceğiniz bir kolaylığa sahip. İç Hatlar ve Dış Hatlar kısmının özellikle gelişmesi sebebiyle daha fazla ve kaliteli iş sunan kimselere ulaşmayı bekliyor.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı iş başvurusu ise oldukça kolay şartlar ile birlikte hem de çok vakit kaybetmeden rahatlıkla yapılabilmektedir. Pek çok web sitesinden ulaşmak mümkün.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’nın Adaylarda Aradığı Özellikler

Havalimanı kapsamında çalışacak olan adayların işlerini büyük bir özen ve hassasiyet ile yapmaları gerekir. Fazlasıyla iş imkanı sunan bu yer gerek havalimanı içerisinde çalışmak gerekse havalimanının içerisinde bulunan cafeler, restourantlar, büfeler, kargo gibi işlerde çalışacak, en fazla olmak kaydıyla tam zamanlı, yarı zamanlı; öğrenim sürecinin herhangi bir kısmını tamamlamış olan, vasıflı ya da vasıfsız, kadın- erkek şeklindedir.

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı personel alımı bu şekilde olup internet sitesinden ve iş ilanları içerikli sitelerden çok rahat bir  ulaşıma sahiptir. Sizler de başvurmak istediğiniz alana hızlıca ulaşabilirsiniz.

Bu sayfa Sivas Nuri Demirağ Havalimanı içerisinde bulunan markaların iş ilanları hakkında bilgilendirme sayfasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin