Sodexo Personel Alımı 2017

sodexo-personel-alimi

Sodexo Personel Alımı Yapıyor!

Sodexo insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Sodexo personel alımı yapıyor. Sodexo iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Sodexo iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Sodexo eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Sodexo İnsan Kaynakları

Sodexo Kariyer

Sodexo Pass olarak amacımız mevcut çalışanlarımız için en iyi ortamı sağlayarak onların performanslarını arttırmak ve aynı zamanda kendilerini Sodexo’nun bir parçası gibi hissetmelerini sağlamaktır. Bu çerçevede, en değerli varlığımız olan çalışanlarımızın Sodexo’nun kurumsal değerlerini benimseyip bu değerleri geliştirebilecek kişilerden oluşmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Hizmet ruhu, gelişim ruhu ve takım ruhu, gerçekleştirdiğimiz her faaliyetin temelinde yer alan değerlerimizdir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmette onların beklentilerinin yanında değerlerimizin de artı değer olarak hizmetimize yansıması en temel hedefimizdir.

Sodexo Entegre Hizmet Yönetiminin en önemli değeri çalışanlarıdır. Bulunduğumuz sektör, hedeflerimiz ve var olma nedenimiz açısından bakıldığında, başarı ancak çalışanlarımızın bireysel başarılarının toplamı olarak tanımlanabilir. Bu başarılar çalışanların Sodexo’yu kendi işyerleri gibi görmeleri ile firmanın başarıları ve ilerlemesinde kendi paylarının farkında olmaları sayesinde sağlanabilir. Etik ilkeler ve farklılıkların yönetimi ile ilgili politikalar doğrultusunda ülkemizin en çok tercih edilen işvereni olma yolunda ilerleyen Sodexo, güvenli, aile sıcaklığında, keyifle çalışılan bir iş ortamı sağlama kültürüne sahiptir. ( Kaynak )

Sodexo Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Alımlarını genellikle İstanbul bölgesinden yapan Sodexo personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Sodexo’ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

                                Pozisyon                 Şehir
Tesis Yöneticisi İstanbul, Kocaeli
Elektrik Bakım Teknisyeni İstanbul – Anadolu
Bilgi İşlem Elemanı Hatay
Satış ve İş Geliştirme Müdürü İstanbul
İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı İstanbul – Anadolu
İşletme Müdürü Sakarya
Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi İstanbul
Temizlik Görevlisi İstanbul – Anadolu
İnşaat Ustası İstanbul – Anadolu
Kalite Güvence Stajyeri İstanbul – Anadolu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir