Söke Belediyesi Personel Alımı 2017

Söke Belediyesi Personel Alımı

Söke Belediyesi personel alımı ile ilgili en doğru bilgileri bulabileceğiniz sayfamızda sizlerle yeni iş fırsatlarını, iş ilanlarını ve başvuru koşullarını paylaşıyoruz. Belediye personel alımı ile ilgili en güncel haberlere sayfamızdan ulaşarak doğru zamanda başvuru yapma fırsatını yakalayabilirsiniz. Söke Belediyesi personel alımı ne zaman olacak? Başvuru tarihleri nedir? Hangi zamanlarda Söke Belediyesi iş ilanları yayınlanır? Başvuru için gerekli evraklar ve koşullar nelerdir?

Söke İlçesi Ve Belediyesi Hakkında

Türkiye’nin Ege bölgesinde yer almaktadır. Söke ilçesi Aydın ilimize bağlıdır. İlçemizin iklimine Akdeniz iklimi etkilemektedir. Türkiye’nin ilk sırada pamuk üretiminde 3. Sırada yer almaktadır. Yazları sıcak ve kurak geçen ilimiz kışın yağışlı geçmektedir. Tarımdan sonra ikinci gelir kaynağı turizmdir. Aydın ilimize özgü acılı güveç, kedirgen kavurması vb. yemek çeşidi vardır.

Söke Belediyesi Personel Alımı

Tarihi yapılar ile ünlü olan ilçemiz Söke belediyesi işçi alımı ile işsizlik oranının en aza inmesini sağlamaktadır. Belli zamanlar da iş ilanları yayınlayan Söke belediyesi zaman zaman personel alımı gerçekleştirmektedir.

Söke Belediyesinde Bulunan Birimler – Çalışma Şartları

Söke belediyesi birçok birimler ile faaliyet göstermektedir. İmar ve Şehircilik birimi, Çevre Koruma ve Kontrol birimleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca İnsan Kaynakları ve Eğitim birimi, Makine İkmal Bakım ve Onarım birimi, Ruhsat Denetim birimi, Fen İşleri birimi, Özel Kalem birimi, Yazı İşleri birimi, Zabıta Amirliği birimi, Mali Hizmetler birimi ve son olarak Destek Hizmetleri gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

Belediye birimlerinin çalışma saatleri 08.30 – 12.00 saatleri arasından sonra öğlen arası vererek tekrar 13.00 – 17.00 aralarında çalışmaktadır.

Söke Belediyesinin Adaylarda Aradığı Genel Özellikler

Söke belediyesi iş ilanları yayınlandığı sürede iş başvurusu yapmak isteyen personel adaylarının bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Aday Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmalıdır. Detaylı olan güvenlik soruşturmasında şüpheye mahal eden bir konumun olmaması Bu özellikleri taşıyan adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Bunlar Belediye sınırları içerisinde ikamet etmesi gerekmektedir. Kendi pozisyon ve çalışma alanlarında en az 2 sene deneyim kazanmış olması gerekmektedir. Belediyenin esnek çalışma şartlarına uyum sağlayabilecektir. En az ilkokul mezunu olmak zorundadır.

Söke Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Söke belediyesi iş ilanları devlet personel başkanlığı resmi sitesinden yayınlanmaktadır. Personel ihtiyaç durumunda eleman alınımı yapıldığı gerekçesi ile iş başvuru tarihleri belli değildir. İstenen özelliklere sahip alan herkes başvuru yapabilmektedir. Söke belediyesi iş başvurusu yapabilmek için İş ilanlarını devlet personel başkanlığı web sitesinden takip etmeniz önerilir.

2 Yorum
  1. 30 Ağustos 2017
  2. 25 Temmuz 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin