Soyak Holding Personel Alımı 2018

soyak-holding-personel-alimi

Soyak Holding Personel Alımı Yapıyor!

Soyak Holding insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Soyak Holding personel alımı yapıyor. Soyak Holding iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Soyak Holding iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Soyak Holding eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

1961 yıllarında kurulan Soyak Holding ülkemizin köklü şirket gruplarından birisidir. Gayrimenkul, Enerji, Çimento ve Döküm gibi sektörlerde güçlü markalarıyla faaliyetlerini sürdüren Soyak Holding personel alımı yapmaya devam ediyor. Çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlayan firma aynı zamanda ciddi bir istihdam ortamı da yaratmaktadır. Sizin de bu büyük firmada bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın devamını inceleyip Soyak Holding’e iş başvurularınızı yapabilirsiniz.

Soyak Holding İnsan Kaynakları

Seçme ve Yerleştirme

Stratejik planlama ve uzun dönemli hedeflerimiz doğrultusunda ihtiyaç duyduğumuz potansiyel adayları topluluğumuza çekmek, seçim sürecini fırsat eşitliği doğrultusunda din, ırk, dil, cinsiyet, yaş vb. konularda ayrımcılık yapmadan, pozisyonunun gerektirdiği tecrübeye ve yetkinliklere uygun kişileri yerleştirerek bir sistem dahilinde profesyonelce yönetmek temel amacımızdır.

Soyak Topluluğu bünyesinde; işe alımlarda birinci görüşmeler İnsan Kaynakları birimleri tarafından yetkinlik bazlı olarak gerçekleştirir. Adayın beklenen görev, nitelik ve yetkinliklere uygunluğu raporlanır. İnsan Kaynakları birimleri tarafından uygun bulunan adayların teknik bilgisi, takıma uygunluğu, işi istenilen düzeyde yapacak tecrübe ve yetkinliğinin ölçümü; ilgili birim yöneticileri tarafından değerlendirilir. Tüm değerlendirmeleri olumlu bulunan adaylara iş teklif edilir ve işe alma uygulamaları gerçekleştirilir. Seçme yerleştirme sürecindeki tüm adaylara başvurularıyla ilgili geri bildirim yapılır.

Soyak Holding Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Türkiye’nin birçok şehrinde faaliyetlerini sürdüren Soyak Holding personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Soyak Holding’e iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

4 Cevap Yazılmış = “Soyak Holding Personel Alımı 2018”
  1. Murat zincirkıran 10 Kasım 2017
  2. zakır akyuz 10 Kasım 2017
  3. Ali Yavuz 17 Mayıs 2017
  4. ARİF 8 Mart 2017

Bir Cevap Yaz