Soyak İnşaat Personel Alımı 2017

soyak-insaat-personel-alimi

Soyak İnşaat Personel Alımı Yapıyor!

Soyak İnşaat insan kaynakları biriminden yapılan duyuruya göre Soyak İnşaat personel alımı yapıyor. Soyak İnşaat iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Soyak İnşaat iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde Soyak İnşaat eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Soyak Holdingin bir parçası olan Soyak İnşaat 1999 yıllarından bu yana ülkemizin inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektörün güçlü firmalarından birisi olan Soyak İnşaat personel alımı yapmaya devam ediyor. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da tanınan firmalardan birisi olan Soyak İnşaat çatısı altında yüzlerce insana iş imkanı sağlamaktadır. Siz de bu büyük firmada bir iş sahibi olmak istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

Soyak İnşaat İnsan Kaynakları

Seçme ve Yerleştirme

Stratejik planlama ve uzun dönemli hedeflerimiz doğrultusunda ihtiyaç duyduğumuz potansiyel adayları topluluğumuza çekmek, seçim sürecini fırsat eşitliği doğrultusunda din, ırk, dil, cinsiyet, yaş vb. konularda ayrımcılık yapmadan, pozisyonunun gerektirdiği tecrübeye ve yetkinliklere uygun kişileri yerleştirerek bir sistem dahilinde profesyonelce yönetmek temel amacımızdır.

Soyak Topluluğu bünyesinde; işe alımlarda birinci görüşmeler İnsan Kaynakları birimleri tarafından yetkinlik bazlı olarak gerçekleştirir. Adayın beklenen görev, nitelik ve yetkinliklere uygunluğu raporlanır. İnsan Kaynakları birimleri tarafından uygun bulunan adayların teknik bilgisi, takıma uygunluğu, işi istenilen düzeyde yapacak tecrübe ve yetkinliğinin ölçümü; ilgili birim yöneticileri tarafından değerlendirilir. Tüm değerlendirmeleri olumlu bulunan adaylara iş teklif edilir ve işe alma uygulamaları gerçekleştirilir. Seçme yerleştirme sürecindeki tüm adaylara başvurularıyla ilgili geri bildirim yapılır.

Soyak İnşaat Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Ülkenin bir çok bölgesinde yeni personellere ihtyiyaç duyabilen Soyak İnşaat personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Bir çok kişinin genel başvurularını gönderdiği Soyak İnşaata sizler de iş başvurularınızı gönderebilirsiniz.

1 Yorum
  1. 30 Nisan 2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir