Starbucks Personel Alımı İş İlanları 2017

Starbucks Personel Alımı

Starbucks insan kaynakları hakkında bilgiler ve Starbucks personel alımı haberini güncel medyadan sizler için derledik. Starbucks iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? Starbucks iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan hazırladığımız bu haberde Starbucks eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabileceksiniz.

Starbucks Hakkında

1971’de Seattle’da küçücük bir kahve dükkanında başlayan, dünyanın en iyi kavrulmuş ve en taze kahvelerini sunma macerası 1981’de bu küçük dükkan daha kurumsal bir hal alacaktı; çünkü şirkete sonradan katılan yatırım ortağı İtalya’da deneyimlediği kahve geleneğini Amerika’ya getirmek ve Amerika’da da popüler bir kahve kültürü oluşturmak istiyordu.

Bugün 65 ülkede 21.000’i aşkın mağazasıyla hizmet veren Sturbucks keyifli, neşeli ve lezzetli bir kahve keyfi sunuyor. En taze ve en lezzetli kahvelerin bulunduğu Starbucks bir ayrıcalık olmayı sürdürüyor.

Starbucks İş İlanları

1971 yılından bugüne dek arzu ve heyecanla çalışan Sturbucks, sizlere en çok sevdiğiniz şeyi sunmaya devam ediyor: kahve keyfi! Kahvenin keşfinden bu yana her dönemde popüler olmayı başaran kahvenin en popüler olduğu yer kuşkusuz Sturbucks. Peki, nedir Sturbucks’ı bu kadar popüler kılan? Bu yazımızda size hem Starbucks hakkında bilgi verecek hem de Starbucks Personel Alımı hakkında bilgi aktaracağız.

Starbucks Çalışma Şartları

Sturbucks’ı özel kılan şeylerin başında kahvenin yanı sıra mağazalarda çalışan personeli de diyebiliriz. Son derece zarif ve prezentabl olan personeli de Starbucks’ıun tercih sebeplerinden birisi. Peki, Starbucks’ta çalışmak nasıldır? Starbucks İş Başvurusu yapacak olanlar için Starbucks çalışma şartlarını birlikte inceleyelim:

Sturbucks’ta çalışanlar oldukça iyi bir ücret alırlar. Günlük mesaileri 8 saattir ve bunun içinde yemek molası gibi dinlenme zamanları da vardır. Haftalık 1 gün izni olan personeller aynı zamanda yıllık izin de kullanabilirler.

Starbucks’ın Adaylarda Aradığı Özellikler

Sturbucks kendisine çalışandan çok çalışma arkadaşı aramaktadır; eğer Sturbucks’ta çalışmak isterseniz sizden şu koşullar beklenecektir:

  • Diksiyonu düzgün, güzel konuşan ve müşteri ilişkilerinde başarılı,
  • Hizmet sektöründe hizmet vermiş ve deneyimli,
  • Genel kültür bakımından zengin,
  • İşini severek yapma, yeniliklere açık olma,
  • Takım çalışmasına istekli,
  • Ürünler hakkında bilgiye sahip ve bu bilgiyi sunmayı bilen adaylar istihdam edilmektedir.

Starbucks İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sizlere Starbucks İş İlanları nasıl yapılır kısaca bahsedelim; öncelikle Sturbucks ilanlarını takip ederek online başvuruda bulunabilirsiniz. Eğer direkt olarak başvuru yapmak isterseniz mağazalara CV bırakabilirsiniz. Sturbucks iş görüşmesi yaparak yazılı başvuruları değerlendirmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer İlanlar

Kahve Dünyası İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Kahve Diyarı İş İlanları İçin TIKLAYINIZ.

Starbucks Personel Alımı Yapacağı Pozisyonları Açıkladı

Starbucks personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Sizler de bu pozisyonları inceleyerek Starbucks’a iş başvurusu yapabilirsiniz. İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara, Bursa ve Muğla gibi şehirlerde yeni personeller arayan Starbucks’un en çok ihtiyaç duyduğu personel pozisyonları aşağıdadır.

  • Barista ( Servis Elemanı )
  • Mağaza Müdürü
  • Vardiya Müdürü
  • Engelli Personel

Starbucks iş başvurusu için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Beğenin İş Başvuruları Gelsin